LA County Sheriff ‘دیگر نمی خواهد اجرای’ حکومت آیتالله سیستانی پس از طرح دعوی در دادگاه

لس آنجلس (CBSLA) – مقامات شهرستان گفت: آنها دیگر نمی خواهد به تصویب و یا اجرای حکومت پس از چند روز تظاهرات و غارت در سراسر جنوب کالیفرنیا.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا خود را به آژانس نمی خواهد اجرای هر بیشتر حکومت و اضافه کرد که “حوزه های قضایی دیگر رایگان هستند برای خودشان تصمیم بگیرند.”

“بر اساس زمان آگاهی موقعیتی و اخیر الگوی صلح آمیز اقدامات معترضان در لس آنجلس کلانتر بخش دیگر اجرای مقررات منع رفت و آمد,” بیانوبا در بیانیه ای گفت.

این شهرستان همچنین گفت که “قصد ندارد به موضوع countywide حکومت نظامی” پنج شنبه شب.

تغییر می آید فقط یک روز پس از ACLU بنیاد کالیفرنیای جنوبی ثبت اضطراری طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از زندگی ماده لس آنجلس روزنامه نگاران معترض و دیگران نهفته توسط حکومت اعمال شده در سراسر منطقه پس از اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس در پی جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

شهردار اریک Garcetti که هم نام در ACLU طرح دعوی در دادگاه گفت: چهارشنبه شب او همچنین پیش بینی نیست تحمیل هر حکومت ارائه هیچ بیشتر وجود دارد مسائل را با غارت و یا خرابکاری که رخ داده است در برخی از تظاهرات در طول هفته گذشته.

“ما در لحظه ای که همه ما باید تقاضا بیشتر از هر دیگر” Garcetti گفت. “شما قطعا خواستار بیشتر از من و من از شما شنیده ام.”

فردی شهرستانها هنوز قضایی به تصویب حکومت از جمله بورلی هیلز و سانتا کلاریتا که اعلام کرد 6 p. m. حکومت از طریق 6 صبح جمعه. شنبه بعد از ظهر بورلی هیلز اعلام کرد که مقررات منع رفت و آمد لغو خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>