LA County هزینه 10 میلیون دلار در COVID-19 تماس با ردیابی تلاش خواهد دست از 20 دلار کارت هدیه به عنوان مصاحبه انگیزه

لس آنجلس (CBSLA) — شهرستان مقامات بهداشت عمومی در حال افزایش COVID-19 تماس با ردیابی تلاش به میزان 10 میلیون دلار.

عفونت همچنان به رفتن در سراسر لس آنجلس است که دیده می شود چهار روز از نو اوج در هفته گذشته. بنابراین لس آنجلس وزارت صحت عامه می گوید که آنها را به تلاش بیشتر در تماس ردیابی, تحقیق و تفحص از عفونت ها و بیماری به کمک به جلوگیری از گسترش بیشتر.

“این بسیار مهم است به یاد داشته باشید که تماس با ردیابی لزوما شناسایی منبع عفونت به خصوص با این ویروس است که از ویژگی های ذاتی است که اضافه کردن به این چالش” شهرستان سلامت عمومی مدیر دکتر باربارا فرر گفت. “COVID-19 طولانی, 14 روز دوره کمون و موارد توسعه نیست نشانه حق دور و یا حتی در همه. این عوامل در این ویروس را تعیین منبع از شیوع بسیار دشوار است.

این شهرستان می گوید آنها را شناسایی کرده اند از 2500 تماس با ردیاب 1,600 از آنها در حال حاضر مشغول به کار در حالی که بقیه در آموزش هستند. اما ارتش که از تماس با ردیاب در پاسخ به بیش از 1000 شیوع دریافت اطلاعات در حدود 3000 موارد جدید در هر روز و در برخی از روزها بیش از 4000.

تماس با ردیابی کرده اند و مانع از فقدان اطلاعات تماس و تمایل به تحت طولانی ،

“به طور متوسط کمتر از 50 درصد موارد به ما ارائه با اطلاعات در مورد تماس نزدیک” دکتر فرر گفت. “ما بر این باورند که دلیل این است که مردم و مردم به ما گفته اند که آنها از ترس از دست دادن مسکن خود را شغل خود و روابط خود را.”

به کمک این موانع بخش سلامت اختصاص 10 میلیون دلار به سازمانهای مبتنی بر جامعه برای کمک به ارتباطات آرشیو و مدیریت پرونده. بودجه نیز کمک خواهد کرد که مطمئن شوید که ساکنان متصل به خدمات و پشتیبانی در صورتی که نیاز به جداسازی و یا قرنطینه.

این شهرستان نیز با ارائه یک کارت هدیه 20 دلار به عنوان انگیزه ای برای مشارکت کامل در تماس با ردیابی فرآیند مصاحبه که مقامات اذعان می تواند استرس زا و نیاز مردم به منافذ خود را از طریق تقویم برنامه کار و سایر اسناد و مدارک.

وزارت بهداشت نیز صرف پول در ترویج آن مرکز تماس که در آن هر کسی با یک نتیجه تست مثبت می توانید تماس بگیرید 1-833-540-0473 خود را به صورت کامل مورد مصاحبه و ارتباط با منابع و جدید پیام های متنی در سیستم برای پیگیری تماس های خود را در طول 14 روز از قرنطینه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de