لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس شده است نام شرکت-صندلی لاتین رهبری کمیته تشکیل شده توسط کمپین presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن, کمپین مقامات جمعه اعلام کرد.

نامزد حزب دموکرات جو بایدن دارای دیدار با لس آنجلس سرپرست هیلدا سولیس در جولای 19, 2019. (اعتبار: Frederic J. Brown/AFP-Getty)

این کمیته متشکل از رهبران از آریزونا و کالیفرنیا کلرادو, Florida Georgia, ایلینوی, آیووا, میشیگان, Nevada, New Mexico, New York, کارولینای شمالی اوهایو و پنسیلوانیا, رود آیلند, تگزاس, ویرجینیا و ویسکانسین — کار با مبارزات انتخاباتی برای جذب استعداد در میدان نبرد متحده ارائه ورودی در طرح های سیاست تعامل با رهبران جامعه و ارائه ورودی در توسعه لاتین.

کالیفرنیا مشروط کمیته شامل شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti, طولانی, ساحل, شهردار رابرت گارسیا و تشکر. تونی Cardenas لس آنجلس همراه با کالیفرنیا وزیر امور خارجه الکس پدیللا و دولت از سوی دیگر ، ملیسا Hurtado مرکزی دره.

Solis بود که وزیر کار از 2009-13 تحت سابق رئیس جمهور باراک اوباما با روسای کن سالازار کلرادو — اوباما وزیر کشور از 2009-13.

“به عنوان ملت می افتد بیشتر به ناآرامی بیکاری soars و COVID-19 موارد سنبله ما نیاز به یک رهبر در راس است که در تجربه اخلاقی شکیبایی و شفقت نه تنها راهنمای این ملت را از این بحران, اما کمک به این کشور زخم التیام یابد” Solis گفت. “با جامعه لاتین که به طور نامتناسبی تحت تاثیر COVID-19 هر دو از لحاظ اقتصادی و سلامت-عاقلانه آن خواهد بود انتقادی به یک متحد در کاخ سفید است.

“که متحد است که جو بایدن و من مفتخرم که منجر به اتهام در بسیج من Latino برادران و خواهران به اطمینان حاصل شود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net