LA County سرپرستان خواست همه پلیس محلی سازمان اتخاذ 8, استفاده-از-نیروی سیاست


لس آنجلس (CBSLA) – دو لوس آنجلس سرپرستان پیشنهاد کرده اند که هر آژانس پلیس در شهرستان اجرای هشت استفاده-از-نیروی سیاست در پی جورج فلوید مرگ و متعاقب آن اعتراض بیش از اجرای قانون روش.

معترضان نگه داشتن پلاکارد و حرکت در خارج از لس آنجلس تالار شهر در ژوئن 3, 2020, که در آن مردم جمع شده بودند در اعتراض به مرگ جورج فلوید. (گتی ایماژ)

حرکت پیشنهادی توسط سرپرستان جانیس هان و مارک ریدلی-توماس چهارشنبه خواهد نیاز به L. A. شهرستان کلانتر و تمام 46 پلیس محلی بخش شامل تمام هشت از سیاست. قابل توجه ترین شامل ممنوعیت استفاده از chokeholds و strangeholds.

هشت سیاست ها عبارتند از:

  • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد
  • محدود و یا منع استفاده از chokeholds, strangleholds و کاروتید محدودیت.
  • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط زمانی که ممکن است قبل از استفاده از زور است.
  • با استفاده از یک نیروی پیوسته یا ماتریس را تعریف می کند و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پاسخ به انواع خاصی از مقاومت است.
  • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار.
  • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از وسیله نقلیه.
  • نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار.
  • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور است.

هشت سیاست های اصل قرار داده و با هم توسط کمپین صفر در سراسر کشور ابتکار متمرکز آمار خشونت پلیس شفاف تر و در دسترس و با استفاده از داده ها برای جلوگیری از که خشونت.

نه تنها آژانس در L. A. شهرستان شامل تمام هشت نفر از این سیاست است. حرکت اشاره می کند که در حالی که LASD نیست آموزش نمایندگان به استفاده از chokeholds و strangleholds آنها ممنوع توسط گروه.

سازمان های پلیس در سراسر منطقه در حال فشار به موسسه تغییرات زیر فلوید مرگ در هفته گذشته. روز چهارشنبه شهردار اریک Garcetti تایید کرد که شهر را نمی توان افزايش اداره پلیس لس آنجلس بودجه برای آینده 2020-21 سال مالی به عنوان اصل شده است ارائه شده است. به جای آن که پول خواهد بود بخشی از 250 میلیون دلار خواهد شد که هدایت به سیاه جوامع به آدرس بهداشت و درمان و آموزش مسائل.

پلیس لس آنجلس مدیره از پلیس کمیسیون همچنین اعلام کرد که کمیسیون قرار خواهد یک مهلت قانونی برای پلیس لس آنجلس وارد کردن نام به CalGang پایگاه داده ایالت, سیستم است که آهنگ افرادی که ممکن است وابسته به باندهای.

پلیس لس آنجلس گفت آیلین دکر بیشتر گفت: این سازمان استفاده خواهد مستقل دادستان از خارج از L. A. شهرستان دفتر دادستان منطقه به رسیدگی انضباطی مسائل مربوط به افسران.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>