LA County سرپرستان فشار کلانتر بیانوبا برای شفافیت در معاون تیراندازی

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس هیئت ناظران شنبه تایید تعدادی از حرکات طراحی شده برای فشار کلانتر الکس بیانوبا به شفاف تر و همکاری با دفتر بازرس کل تحقیقات کشنده تیراندازی توسط معاونین کلانتر.

سرپرست کاترین Barger رای به نفع حرکات با هدف ساخت کلانتر شفاف تر. (اعتبار: CBSLA)

“L. A. شهرستان مواجه شده است یک بیماری همه گیر برای سال: سیستمیک, خشونت, خشونت و نژادپرستی در دست سازمان های اجرای قانون” سرپرست هیلدا سولیس گفت. “ما را دیده اند بیش از حد بسیاری از عزیزان از جوامع ما از رنگ کشته اجرای قانون و شاهد این سازمان پس از آن خود را به انجام تحقیقات به این مسائل است.

“اخیر نا آرامی های مدنی در هر دو سطح ملی و محلی تاکید عمومی عمیق بی اعتمادی در سازمان های اجرای قانون. این بی اعتمادی تشدید این عدم شفافیت در نحوه این سازمان انجام تحقیقات خود را به این موارد است.”

Solis’, حرکت, درخواست کلانتر به انتشار مدارک و شواهد از کشنده معاون تیراندازی با بیشترین سرعت ممکن به تصویب رسید. این حرکت همچنین می پرسد این اداره به ارائه OIG با بلافاصله دسترسی به همه مربوط به سوابق و بیشتر می پرسد کلانتر به ارائه نوشته شده توجیه زمانی که شواهد تصویری منتشر نشده و یا نتایج کالبد شکافی قرار می گیرد در امنیت نگه دارد. این حرکت نیز خواسته بخش به “repurpose” آن اداره اطلاعات مطابق با قوانین شفافیت.

“به عنوان کسی که واقعا باور عمومی ایمنی و من فکر می کنم آن را مهم تر از همیشه به آن شفافیت جلو و مرکز” سرپرست کاترین Barger گفت. “این مایه تاسف است که ما باید همچنان به درخواست است که این OIG مجاز به نظارت بسیار گروه دفتر ایجاد شده برای نظارت بر.

“و راه که predates کلانتر که در است که در حال حاضر این چیزی است که قدمت آن به … کلانتر باکا و همچنین تحت کلانتر مکدانل” او گفت:. “ما تا به حال چندین معاون-درگیر تیراندازی به تازگی با مطلقا هیچ شفافیت به مردم است.”

سرپرست مارک ریدلی-توماس گفت که هیئت مدیره خواسته بود برای یک عجله به قضاوت زمانی که نمایندگان به ضرب شلیک به مردم بلکه تحقیقات انجام شده در خارج از کلانتر و گفت که تحقیقات مستقل ضروری بود به اعتماد عمومی در نتایج.

“هر چیزی است که به دنبال حذف گزینه به صورت مستقل بررسی reeks, نشان می دهد, پوشش, تا,” ریدلی-توماس گفت. “این همان چیزی است که ما به دنبال جلوگیری از … ما را به ادامه را فشار دهید در این مورد. این کلانتر به رعایت قانون است.”

کلانتر الکس بیانوبا گفت که او به حمایت از “مفهوم نظارت” اما که هیئت مدیره در تلاش سقوط کرد “بسیار کوتاه است.” (CBSLA)

در نظر خود را به هیئت مدیره بیانوبا به نظر می رسید برای رد استقلال بازرس کل حداکثر شکارچی و همچنین پیشنهاد کرد که هیئت مدیره خود را باید منوط به نظارت.

“من از مفهوم نظارت را در تمامیت آن را به طور مستقل نظارت و تلاش از هیئت ناظران سقوط به مراتب کوتاه از استقلال” بییانوئبا گفت. “من به حمایت از یک بازرس کل بود که در رای گیری توسط عموم بنابراین او را نه مدیون به منافع سیاسی خود را.”

ریدلی-توماس همچنین پیشنهاد گسترش یک واحد در مکان عمومی, مدافعان, که آهنگ سوء و استفاده از زور توسط ماموران اجرای قانون countywide.

“این بیماری همه گیر از تیراندازی پلیس غیر مسلح افراد بی امان خشم است که به حق برانگیخت بسیار بزرگتر گفتگو در اطراف دوقلو با هدف ارتقای ایمنی و سرمایه گذاری در جامعه رفاه” او گفت:.

هیئت مدیره به کارگردانی Sachi Hamai این شهرستان اجرایی, به گزارش در 30 روز با یک برنامه ریزی برای گسترش و بودجه واحد.

این هیئت همچنین متعهد به حرکت به جلو با یک مشروط نظارت کمیسیون برای اولین بار پیشنهاد در سال 2017 و تایید شده در ماه اکتبر گذشته. واحد ایجاد خواهد شد در OIG.

“ما در حال داشتن یک ملی گفتگو در مورد اهمیت موثر نظارت و پاسخگویی در سیستم عدالت کیفری و که باید تقاضای خود را به ما مشروط شدن سیستم به عنوان” سرپرست جانیس هان گفت. “به عنوان مشروط و گروه دستخوش تغییرات عمده ما نیاز به این نظارت کمیسیون و در حال اجرا به طوری که آن را می توانید شروع کار مهم است اطمینان حاصل کرد که مردم ما اتهام دریافت بهترین مراقبت و حمایت ممکن است به عنوان آنها را به زندگی خود را در مسیر بازگشت.”

این حرکت نیز به کارگردانی کارکنان بلافاصله به رزومه برای استخدام یک مدیر اجرایی برای کمیسیون.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de