LA County رای دهندگان قادر خواهد بود برای پیگیری زمان انتظار در پای صندوقهای رای در انتخابات نوامبر

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس جمعه اعلام کرد که این تغییرات را به راه ساکنان رای در ماه نوامبر در تلاش برای محدود کردن پتانسیل گسترش COVID-19 و پرداختن به مسائل گسترده با تجربه در مارس اولیه.

برای انتخابات ماه نوامبر همه ثبت نام رای دهندگان را دریافت رای-با-ایمیل آراء هر چند در این شهرستان گفت: مراکز رای گیری شد و هنوز هم انتظار می رود برای باز کردن در شخص رای گیری.

مقامات گفت: مراکز رای گیری خواهد بود به اندازه کافی بزرگ به جای اجتماعی فاصله و بیشتر الکترونیکی نظرسنجی کتاب در دسترس خواهد بود در هر محل با جدید کارآمد رای دهندگان نگاه کردن ویژگی های.

رای دهندگان نیز با توجه به دسترسی به ابزار جدید برای ردیابی زمان انتظار در مراکز مختلف شناسایی مکان های با خطوط کوتاه تر.

تغییرات اعلام شد یک هفته پس از یک بررسی مستقل از مارس اولیه انتخابات منتشر شد.

این گزارش در بر داشت طیف وسیعی از مشکلات از جمله نرم افزار خرابی و عدم آموزش کارکنان و نظارت کافی از خارج فروشندگان منجر به صف های طولانی رای دهندگان که منتظر رأی گیری ساعت پس از نظرسنجی بسته شده بود.

ماه مارس اولیه اولین انتخاباتی است که با استفاده از رای گیری راه حل برای همه مردم سیستم توسعه یافته در طول دوره از یک دهه و به عنوان “بسیار بلند پروازانه پروژه ای است که به طور چشمگیری تغییر تجربه از رای گیری در, پرجمعیت ترین شهرستان ها است.”

مربوط به: LA County ثبت نام: ‘همه دست به دست در عرشه’ به آدرس رای گیری, ماشین, مسائل قبل از نوامبر

این سیستم متکی به صفحه نمایش لمسی رای گیری و تغییر از محله حوزه های رأی گیری به یک عدد کوچکتر از بزرگتر رای مراکز. رای دهندگان اجازه داده شد به بازیگران آراء در هر مرکز رای گیری دوره تمدید شد به 11 روز هر چند اکثر رای دهندگان منتظر ماند تا روز انتخابات به پای صندوق های رأی رفتند.

و در حالی که سیستم جدید دریافت نمرات بالا از اکثریت رای دهندگان که بازیگران آراء به گفته این شرکت است که انجام این بررسی فن آوری مورد استفاده برای چک کردن در و رای دهندگان اغلب مسدود است.

“طراحی و تست مسائل با رای دهندگان چک در تکنولوژی ایجاد می شود سیستم به توقف غالبا منجر به تاخیر طولانی و تنگناها در طول بررسی در مراکز رای” این گزارش در بر داشت.

به عنوان یک نتیجه, انتخابات, کارگران تا به حال به ارائه موقت رای گیری برای بسیاری از رای دهندگان به یک گام اضافی که مورد نیاز کسانی که شمارش آرا به اعتبار آنها.

این گزارش همچنین نشان داد که وجود دارد و همچنین کمبود الکترونیکی نظرسنجی کتاب و نظرسنجی کارگران و ناکافی کارکنان و فناوری برای پاسخ به تقاضای سنگین توسط نظرسنجی کارگران برای کمک های فنی.

“با بهبود رای مرکز نیروی انسانی و روش های آموزش افزایش تکنولوژی ظرفیت بیشتر موثر ارتباطات و توسعه و تقویت مدیریت فروشنده لس آنجلس می تواند به افزایش رای دهندگان تجربه و سیستم انتخابات در ماه نوامبر سال 2020 و فراتر از آن” در این گزارش به این نتیجه رسیدند.

خلاصه ای از این گزارش پیدا کردن و توصیه هایی را می توان یافت آنلاین. مستقل بررسی انجام شده توسط ثبت-ضبط/منشی شهرستان می توان به عنوان خوانده شده بر روی وب سایت خود را.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر