LA شهرستان جمعیت بی خانمان جهش دیگر 12%

لس آنجلس (CBSLA) – لوس آنجلس شاهد جهش قابل توجهی در آن جمعیت بی خانمان حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به شماره جدید منتشر شد جمعه.

یک زن رفع چادر او بیش از این پل 110 آزادراه در لس آنجلس کالیفرنیا در 25 مه سال 2020 است. (گتی ایماژ)

2020 بیشتر L. A. بی خانمان تعداد که انجام شد در ماه ژانویه ثبت 66,433 زندگی مردم در خیابان های L. A. شهرستان متناوب 12.7 درصد افزایش از سال قبل است.

که مجموع 41,290 شد در شهر L. A., مشخص شده است که 14.2 درصد افزایش از 2019.

آن را هنوز هم مشخص نیست که چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس که در زمان برگزاری در اواسط ماه مارس خواهد شد که تحت تاثیر این اعداد.

این نقاط به طور مداوم ثابت و افزایش تدریجی در L. A. شهرستان جمعیت بی خانمان در طول چند سال گذشته. L. A. شهرستان جمعیت بی خانمان شروع به پریدن کرد حدود 12 درصد بین 2018 و 2019 در حالی که این شهر از L. A. دیدم آن جمعیت بی خانمان افزایش 16 درصد بین 2018 و 2019.

ماه گذشته یک قاضی فدرال با استناد به نگرانی های بهداشتی مربوط به COVID-19 دستور داد شهر L. A. به نقل مکان هزاران نفر از افراد بی خانمان زندگی می کنند در نزدیکی آزادراه overpasses و زیرگذر.

مربوط به: شهرستان لا به توسعه برنامه به خانه بی خانمان سالمندان پس از فروکش Coronavirus

با ترس از COVID-19 شیوع بیماری در میان جمعیت بی خانمان های شهر L. A. تبدیل شده و چندین مراکز تفریحی به پناهگاه های اضطراری در سراسر شهرستان. شهر و شهرستان مستقر کرده اند دست شویی ایستگاه ها و توالت های قابل حمل در چند encampments آورده و صدها نفر از هتل ها اتاق و 500 تریلر آنلاین برای مقابله با این مشکل است.

در مارس ایالت کالیفرنیا راه اندازی پروژه Roomkey یک ایالت ابتکار در همکاری با FEMA به طور موقت به خانه افراد بی خانمان در دسترس هتل و متل اتاق به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19. دولت های ایالتی و محلی هستند و سپس بازپرداخت توسط FEMA تا 75 درصد هزینه آن اتاق.

LAHSA روز جمعه گفت که 6,010 افراد بی خانمان شده اند قرار داده شده در اورژانس مسکن پس از coronavirus مستند نظم در زمان تحت تاثیر قرار در ماه مارس است. از کسانی که 4,056 قرار گرفتند از طریق پروژه Roomkey, 1,708 قرار داده شد در پناهگاه از طریق پارک ها و تفریح بخش و 246 قرار داده شد در تریلر.

در نوامبر سال 2016 L. A. شهر رای دهندگان به تصویب گزاره HHH, a $1.2 میلیارد دلار اوراق قرضه اقدام به صندوق مسکن دائمی برای بی خانمان اما این واحد را در سال به تصویب و ساخت.

در ماه مارس سال 2017, L. A. شهرستان رای دهندگان به تصویب رسید اندازه گیری ثانیه یک چهارم درصد لس آنجلس بر فروش صندوق ضد بی خانمانی برنامه های. به معنای آن است که برای تولید $355 میلیون دلار برای 10 سال به صندوق برنامه های مختلفی برای مبارزه با بی خانمانی.

در مارس 2018, L. A. شهردار اریک Garcetti معرفی “پل خانه” برنامه که شامل قرار دادن دو ده موقت پناهگاه بی خانمان در سراسر شهرستان برای کمک به مبارزه با رشد بی خانمان بحران است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de