لا فیلیپینی, مدافع جامعه می میرد در 48 در عرض 2 هفته مثبت Coronavirus آزمون


لس آنجلس (CBSLA) — John Eric نوسان مدافع لس آنجلس فیلیپینی جامعه مرده است و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او 48.

نوسان شد مدیر اجرایی جستجو شامل Pilipino آمریکایی است که بیشتر شناخته شده به عنوان SIPA. نوسان تا به حال مشغول به کار در SIPA پس از 2015 و رهبری غیر انتفاعی کسب و کار کوچک خدمات مشاوره ای و برنامه نویسی. او شده بود ارتقا به مدیر اجرایی در اوایل این سال است.

(اعتبار: SIPA)

او آزمایش مثبت برای COVID-19 در اواسط ماه ژوئن و بستری شد به Fountain Valley Regional Hospital & مرکز پزشکی با توجه به عوارض متعدد. نوسان در قبر بیماری در عرض یک هفته از تست مثبت و درگذشت یکشنبه شب.

نوسان بود و سپاه تفنگداران دریایی جانباز و صرف کار خود را در خدمات غیر انتفاعی. او منصوب شد مدیر کسب و کار برای جشنواره فیلیپین فرهنگ و هنر و یا FPAC و چراغ صندوق توسعه و مدیریت عملیاتی برای فیلیپینی آمریکایی Services Group, Inc. آسیایی اقیانوس آرام بهداشت و درمان بنیاد و هپاتیت B رایگان سن دیگو. او همچنین خدمت در هیئت مدیره برای ائتلاف فیلیپینی آمریکایی, اتاق بازرگانی و جدید من امیدوارم که پایه و اساس.

SIPA مدیره رای به نام آینده آن مرکز کسب و کار کوچک در حافظه نوسان است. این سازمان می گوید که قصد دارد به میزبان یادبود آنلاین برای نوسان بعدی روز سه شنبه در ساعت 10 صبح

یک GoFundMe به منظور کمک به خانواده اش به عنوان او مبارزه COVID-19 فعال باقی می ماند و مطرح است بیش از $57,000 بیش از $20,000 هدف است.

نوسان جان سالم به در با همسر و چهار فرزند دو مرحله فرزندان خواهر و برادر و پدر و مادر خود را.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net