لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس گلکسی شنبه به شدت محکوم کرد نژادپرستانه رسانه های اجتماعی پست های در مورد جورج فلوید تظاهرات از همسر یکی از آن بازیکنان الکساندر Katai.

الکساندر Katai لس آنجلس گلکسی توپ به ارمغان می آورد تا زمینه برابر هوستون دینامو در BBVA ورزشگاه on Feb. 29, 2020, در هوستون تگزاس. (گتی ایماژ)

چای Katai همسر 29 ساله صربستانی هافبک صادر شده چند نژادپرستانه و ناسزا رنگ و لعاب Instagram posts خواستار خشونت علیه معترضان.

در یکی از مهمترین egrious پست چای Katai ارسال شده یک عکس از یک غارتگر برگزاری یک جعبه کفش با عنوان “سیاه و سفید Nikes مهم است.”

این پست را از آنجا حذف شده است.

در بیانیه شنبه شب Galaxy گفت: آنها قرار بود برای دیدار با Katai پنج شنبه برای تعیین آینده خود را با این تیم است.

این بیانیه را بخوانید:

“اوایل امروز, LA Galaxy بودند آگاه ساخته شده از یک سری از نژادپرستانه و خشونت آمیز رسانه های اجتماعی پست های چای Katai از LA Galaxy هافبک Aleksandar Katai. LA Galaxy به شدت محکوم اجتماعی پست و درخواست خود را حذف فوری. لا کهکشان می ایستد بصورتی پایدار و محکم در برابر نژاد پرستی از هر نوع از جمله این که نشان می دهد خشونت و یا به دنبال رفتار تلاش های آنان را در دستیابی به برابری نژادی.

“LA Galaxy ایستاده با جوامع رنگ و به خصوص جامعه سیاه پوستان در اعتراض و مبارزه علیه نژادپرستی نظاممند اجتماعی, نابرابری تعصب و خشونت است. LA Galaxy خواهد شد برگزاری یک جلسه با Katai در چهار شنبه, ژوئن 4 و تعیین گام های بعدی.

“در حال حاضر زمان به منعکس کننده نقش ما در کمک به مبارزه با نژاد پرستی در جامعه ما است.”

Katai نیز در بیانیه عذرخواهی خود را Instagram صفحه که در آن او را به نام همسر خود را از نظر “غیر قابل قبول” و افزود که او “views هستند نه آنهایی که من و به اشتراک گذاری قابل تحمل نیست در خانواده من است.”

کهکشان امضا Katai در ماه دسامبر پس از او صرف دو فصل با آتش سوزی شیکاگو. او تنها در دو بازی برای Galaxy قبل از فصل قرار گرفت وقفه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

قبل از آن او به مدت سه فصل بازی برای Alavés در اسپانیا لالیگا و سه فصل با صربستان ستاره سرخ بلگراد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de