لا هتل کارگران, اتحادیه اروپا, ACLU شیراز, BLM-LA تماس برای کلانتر بیانوبا به استعفا


لس آنجلس (CBSLA) — در نامه ای منتشر شد چهارشنبه متحد اینجا محلی 11, Black Lives Matter – Los Angeles, ACLU از جنوب کالیفرنیا و گروه دیگر خواستار استعفای Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا.

تعدادی از گروه های محلی از جمله آیتالله سیستانی از جنوب کالیفرنیا, Black Lives Matter – لوس آنجلس و متحد اینجا محلی 11 خواستار L. A. County Sheriff الکس بیانوبا به استعفا. (عکس از جاش لفکوویتس/گتی ایماژ)

“برای دهه لس آنجلس کلانتر شده و مملو از فساد و سوء استفاده از قدرت و مصونیت از مجازات” در این نامه شروع می شود. “هنگامی که شما در زمان کار بسیاری امیدوار است که شما کار می کنند به تعمیر خرابه که پیشینیان خود را از جمله در حال حاضر-زندانی سابق کلانتر لی باکا پشت سر گذاشت.”

این گروه ادعا می کنند که کلانتر “کاملا موفق به انجام مبارزات انتخاباتی خود وعده اصلاحات بخش” و بدتر از “تضعیف پایه مکانیسم های پاسخگویی و غیر نظامی نظارت در هر نوبت.”

این نامه می آید به عنوان یک پاسخ مستقیم به بررسی اثر تیراندازی 18 ساله, آندرس Guardado توسط یک LASD معاون در ماه ژوئن. Guardado پسر یک متحد دیرین اینجا عضو اتحادیه.

“خود را نادرست از قتل آندرس Guardado نشان دهنده یک الگوی سوء پنهان کاری و خنثی پاسخگویی است که خدشه دار خود را تصدی” نامه متحده است. “شما باید اجازه سیستماتیک آزار و اذیت خانواده های عزادار از اعضای جامعه نمایندگان آنها را کشته اند—در اقدامی تلافی جویانه در برابر خود به دنبال حقیقت در مورد مرگ خود و عدالت است.”

در این نامه آمده است که بیانوبا “نمی تواند منجر کلانتر از طریق فرایند بسیار مورد نیاز کار تحول در طول این دوران تاریخی” و باید استعفا دهد.

این گروه را رسما راه اندازی خود را #AdiosVillanueva کمپین روز شنبه در خارج از سالن از عدالت به عنوان آنها همچنان به تماس برای کلانتر فوری استعفای.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر