لس آنجلس (CBSLA) – در نشانه آن است که پاسخ به این رمان coronavirus شیوع ramping تا stateside مقامات بهداشتی آمریکا روز جمعه گزارش داد که در لس آنجلس آزمایشگاهی را در تست بیمارانی که در حال نشان دادن علائم شبه آنفولانزا برای coronavirus.

در یک کنفرانس رسانه های جمعه و مقامات با مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) تایید کرد که آزمایش بیماران با علائم شبه آنفولانزا خواهد بود انجام شده در آزمایشگاه در پنج شهرستانها: L. A., سان فرانسیسکو, سیاتل, شیکاگو و نیویورک.

یک مرد می پوشد یک ماسک صورت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر coronavirus به عنوان او می ایستد در یک قطار در هنگ کنگ در فوریه. 14, 2020. (گتی ایماژ)

“CDC شروع کار با پنج بهداشت عمومی آزمایشگاه در سراسر ایالات متحده به استفاده از توانایی خود را به رفتار مبتنی بر جامعه نظارت آنفولانزا به طوری که ما می توانید شروع به آزمایش افراد با علائم شبه آنفولانزا برای رمان کروناویروس” دکتر نانسی r. schultze ، مدیر ملی مرکز برای ایمن سازی و بیماری های تنفسی به خبرنگاران گفت.

نام آزمایشگاه را تایید نمی شد. همچنین مشخص نیست که دقیقا چه مقامات تصمیم خواهد گرفت که آنفولانزا بیماران باید آزمایش می شود. تست خواهد شد و در نهایت گسترش به شهرستانها بیشتر.

“در واقع ما در حال گرفتن آن پنج سایت از طریق سیستم های نظارت و اضافه کردن در آزمایشگاه تست در بهداشت عمومی آزمایشگاه برای رمان coronavirus” r. schultze ، اضافه شده است.

مرتبط با: دانشجو در لا حمله به Coronavirus نگرانی استوک ‘نژادی واکنش’

بیش از 600 نفر در ایالات متحده باقی می ماند تحت قرنطینه. در آخرین تعداد 15 نفر در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با کروناویروس از جمله 7 در کالیفرنیا. روز سه شنبه یک قرنطینه تمام شده برای نزدیک به 200 آمریکایی evacuees که پرواز از چینی استان ووهان که در آن coronavirus اعتقاد بر این است که آغاز شده است.

با توجه به CDC coronavirus گسترش است از فرد به فرد از طریق تماس نزدیک معمولا در عرض 6 پا و عمدتا از طریق قطرات تنفسی هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه. علائم آن شامل تب و سرفه و تنگی نفس. روز جمعه r. schultze ، گفت: مردم به احتمال زیاد اکثر مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de