لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس شورای شهر رای دادند سهشنبه به ممنوعیت استفاده از وحشی و حیوانات عجیب و غریب برای مقاصد سرگرمی. فرمان آغاز شد که به عنوان یک حرکت در سال 2016 باعث می شود آن را غیر قانونی برای آوردن حیوانات وحشی به احزاب و یا استفاده از آنها را در یک وضعیت که نیاز به آنها را به انجام کلاهبرداری.

“مسئله وحشی عجیب و غریب و حتی حیوانات خطرناک بودن استفاده می شود برای سرگرمی آمد به آستان ما چهار سال پیش هنگامی که یک کودک زرافه و فیل شد راهپیمایی تپه های هالیوود برای یک حزب خانه” گفت: Councilmember دیوید Ryu که رهبری این حرکت است. “آن زمان که در شهر لس آنجلس باعث می شود کاملا روشن است که این سوء استفاده از حیوانات وحشی است که شرم آور و ما را نه برای آن است.”

حیوانات وحشی ممنوع شده است از سیرک در کالیفرنیا از سال گذشته است. شهر جدید قانون گسترش است که بان کی مون به خانه احزاب خصوصی و سرگرمی و شامل ممنوعیت هر گونه نمایشگاه است که در آن “وحشی یا حیوان های عجیب و غریب و یا حیوان خطرناک است و نیاز به انجام کلاهبرداری به سواری و یا شرکت به عنوان همراهی برای سرگرمی تفریحی یا بهره مندی از یک زندگی مخاطبان یا نه هزینه.”

حیوانات ممنوع تحت فرمان شامل شیر, ببر, پلنگ, پلنگ کوه شیر و یوزپلنگ و گرگ و خرس و کفتار فیل hippopotamuses, کرگدن, گوزن شمالی, گاومیش کوهان دار امریکایی زرافه و برخی پستانداران غیرانسان مانند گوریل ها و شامپانزه ها اورانگوتان baboons macaques و همچنین غیر سمی خزندگان بیش از هشت پا طول دارد و تمام خزندگان سمی.

این ممنوعیت مانع به طور معمول حیوانات اهلی مانند اسب است.

حیات وحش حفاظت که اخذ مجوز قابل اجرا و لس آنجلس باغ وحش خواهد بود معاف از ممنوعیت زیرا آنها در این نمایشگاه حیوانات برای مقاصد آموزشی و نیازی نیست آنها را به انجام کلاهبرداری.

عجیب و غریب حیوانات از جمله فیل ها و زرافه و شیر آورده شده است به اسراف خانه احزاب در تپه های هالیوود برای سال, با توجه به, عضو شورای.

“این است که فراتر از قابل قبول نیست و ما باید در پایان آن” ریو گفت. “آن زمان که در شهر لس آنجلس اقدام به روشن است که درمان حیوانات در این راه است نه در خط با شهر ما ارزش است.”

قانون جدید در حال حاضر سر به شهردار اریک Garcetti میز برای امضای خود را.

خواندن فرمان در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im