لا مرد متهم متقلبانه به دست آوردن $9M در PPP وام صرف صدها هزار نفر قمار در لاس وگاس


لس آنجلس (CBSLA) — یک بورلی گرو مرد برگزار می شد بدون باند پنج شنبه پس از دستگیری در فدرال اتهامات وی از سوی مامورین که او متقلبانه به دست آمده میلیون ها دلار در چک برنامه حفاظت از وام وزارت دادگستری ایالات متحده اعلام کرد.

اندرو Marnell, 40 دستگیر شد صبح روز پنجشنبه در فدرال اتهامات وی از سوی مامورین او متقلبانه به دست آمده میلیون ها دلار در چک حفاظت از برنامه وام. (اعتبار: وزارت دادگستری)

اندرو Marnell, 40, متهم شده است با یک تعداد از تقلب در بانک به اتهام اخذ بیش از 8 میلیون دلار در PPP وام از طریق برنامه های کاربردی به بیمه و موسسات مالی و دیگران از طرف شرکت های مختلف با توجه به شکایت کیفری.

دادستان گفت: آنها در حال حاضر به اعتقاد او حدود 9 میلیون دلار در وام های جعلی. آنها همچنین بر این باورند که شماره می تواند به عنوان تحقیقات همچنان ادامه دارد.

با توجه به اسناد دادگاه Marnell جعلی ارائه وام های کاربردی ساخته شده است که متعدد نادرست و گمراه کننده اظهارات در مورد شرکت عملیات کسب و کار و هزینه های حقوق و دستمزد. اسناد دادگاه همچنین ادعا می کنند که Marnell اغلب با استفاده از نام مستعار فرستاده شده جعلی و تغییر اسناد و مدارک از جمله مالیات فدرال براده و کارمند سوابق حقوق و دستمزد.

شکایت بیشتر ادعا که Marnell انتقال میلیون ها دلار از متقلبانه به دست آمده وام درآمد حاصل به حساب کارگزاری را به مخاطره بازار سهام شرط و صرف صدها هزار دلار در هتل Bellagio و کازینو و قمار دیگر موسسات “به تازگی به عنوان آخرین آخر هفته.”

اگر محکوم به شارژ Marnell چهره قانونی جمله حداکثر 30 سال در زندان فدرال با توجه به DOJ. وی قرار است در دادگاه روز سه شنبه.

بانک تقلب در شمارش ادعایی در شکایت علیه Marnell حمل قانونی جمله حداکثر 30 سال در زندان فدرال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de