LA مترو در نظر گرفتن از بین بردن مسلح افسران از اتوبوس و قطار


لس آنجلس (CBSLA) – در میان در حال رشد در سراسر کشور گفتگو در اطراف محور مسائل مربوط به هیئت مدیره برای لس آنجلس حمل و نقل متروپولیتن پنج شنبه را در نظر بگیرید یک حرکت است که می تواند منجر به آن جایگزینی افسران مسلح از آن خدمات حمل و نقل.

تظاهرات ایستاده در ایستگاه اتوبوس احاطه شده توسط اعضای گارد ملی طی یک راهپیمایی در پاسخ به, جورج فلوید مرگ بر ژوئن 2, 2020 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

این هیئت قرار است با رای خود در این حرکت که تعیین یک کمیته برای بررسی Metro استفاده از زور و آموزش سیاست و دوباره با توصیه در مورد چگونگی اصلاح آنها.

حرکت و پیشنهاد شد در هفته گذشته توسط L. A. شهرستان سرپرستان جانیس هان و هیلدا سولیس همراه با L. A. عضو شورای شهر مایک Bonin همه اعضای هیئت مدیره.

مترو امنیت کارکنان توسط چندین سازمان از جمله L. A. شهرستان کلانتر و لوس آنجلس و لانگ بیچ ادارات پلیس. مترو نیز حمل و نقل نیروهای امنیتی و قرارداد امنیت کارگران است.

Bonin می گوید جایگزین مسلح افسران را شامل کارکنان حمل و نقل سفیر برنامه ای است که شامل اجتماعی کارگران واسطه و سلامت روان حرفه ای.

“در سراسر کشور و در سراسر لس آنجلس مردم reimagining چگونه به ارائه ایمنی عمومی” Bonin در بیانیه ای گفت. “مترو باید در خط مقدم آن و ایجاد تغییرات که اطمینان دهم که همه مسافران آن احساس امنیت. شروع می شود که با برسمیت شناختن است که ما نمی توانیم تکیه بر نیروهای پلیس حضور برای هر موضوع و ما باید دقیق تر راه حل های موثر.”

هفته گذشته L. A. شورای شهر شروع بحث یک حرکت برای ایجاد یک “بدون خشونت crisis response team” چه کسی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به جای پلیس به پاسخ به برخی بدون خشونت و noncriminal تماس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net