لا OC در میان 19, کالیفرنیا. شهرستانهای دستور داد به داخل سالن عملیات برای رستوران Cardrooms دیگر کسب و کار برای سه هفته

ساکرامنتو (CBSLA/AP) – کالیفرنیا نیاز به 19 استان ها – از جمله لس آنجلس و نارنجی و رودخانه به شاتر خود را در محیط داخلی کسب و کار برای حداقل سه هفته به علت ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس.

Newsom اعلام کرد که این حرکت چهارشنبه پس از اشاره است که او را سفت coronavirus محدودیت برای کالیفرنیا نزدیک به 40 میلیون نفر به عنوان یک COVID-19 افزایش است, استان ها عجله برای بستن میله و سواحل جلوتر از چهارم جولای آخر هفته.

بسته شدن تاثیر می گذارد داخلی عملیات در برخی از بخش های کسب و کار — از جمله رستوران ها از wineries و cardrooms — برای سه هفته بعد در تمام شهرستانهای استان بوده که در دولت “لیست تماشا”
برای حداقل سه روز به صورت زیر در شهرستانهای جنوب کالیفرنیا: لس آنجلس, نارنجی, Ventura, سان برناردینو و ریورساید.

Newsom گفت: او را نیز کنار هم قرار دادن چند آژانس “strike team” متشکل از کال-OSHA و سازمان های دیگر برای اجرای سلامت به منظور بسته شدن در کسب و کار در شهرستانهای تحت تاثیر قرار.

کالیفرنیا تایید کرده است نزدیک به 223,000 عفونت تقریبا 50% افزایش بیش از دو هفته پیش که رانده شده است, در بخش, توسط دولت توانایی شرکت در آزمون بیش از 100000 نفر در هر روز است. اما بیشتر مربوط به مقامات رشد پایدار در COVID-19 بستری شدن در بیمارستان – 43% افزایش در دو هفته گذشته.

در روز سه شنبه Newsom گفت: دولت خواهد شد تهاجمی تر در اجرای بهداشت عمومی سفارشات.

“اگر شما نمی خواهید به ماندن در خانه و شما در حال رفتن به پوشیدن ماسک در مکان های ما برای به اجرا درآوردن – و ما خواهد شد” Newsom گفت.

“شما می کردم برای نگه داشتن مردم از تجمع” توافق دکتر جورج رادرفورد متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو. اما او گفت: آن را به توجه به اجتماعی فاصله.

“فقط به این دلیل آن را در تابستان و آنها احساس داشتن یک کباب با تمام دوستان خود را از آن نمی تواند باشد که راه” رادرفورد گفت. “من نمی دانم که چگونه یکی از ميوه آن است.”

بسیاری از خرده فروشان کوچکتر رو در عین حال یکی دیگر از خاموش شدن در حال حاضر می تواند در نهایت رو به ورشکستگی – و یا حتی بدتر.

“برای برخی از ما بیشتر خرده فروشان مستقل اگر آنها مجبور به تعطیل بسیاری از آنها احتمالا نمی خواهد باز گفت:” راشل Michelin رئیس کالیفرنیا خرده فروشان انجمن. “آنها به سختی آن را از طریق آنچه در آن بود 10 هفته است که ما بسته است ؟ که سخت بود … من نمی دانم که آنها آن را.”

هفته گذشته Newsom خواسته Imperial County برای تحمیل محدودیت بعد از بيمارستان در شهرستان در نزدیکی مرز ایالات متحده و مکزیک تا به حال بسیاری از بیماران آنها تا به حال به انتقال برخی از امکانات در این نزدیکی هست. روز دوشنبه در این شهرستان هیئت ناظران تصویب یک طرح که نزدیک پارک ها و نیروی برخی از کسب و کار را تعطیل فرد خرید.

کپی رایت 2020 CBS Corp. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de