در باغ وحش اعلام تولد Meerkat نوزادان

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس باغ وحش جمعه اعلام کرد تولد چهار meerkat نوزادان آوردن مجموع به هشت برای اوباش و یا خانواده است که وارد این باغ وحش در سال 2018 است.

تصور در باغ وحش بسته شدن با توجه به کروناویروس همه گیر نوزادان متولد شد مارس 30 و صرف دو هفته اول زندگی خود را جمع داخل یک زیر زمین نقب زدن با مادر خود. کارکنان باغ وحش هنوز اعلام جنسيت نوزادان.

“آن بوده است شگفت انگیز به تماشای این اراذل و اوباش از meerkats پیوند و ایجاد ساختار اجتماعی پس از ورود خود را چند سال پیش گفت:” رز پیوسته ارشد حافظ حیوانات در باغ وحش لس آنجلس. “Meerkat اوباش می تواند شدید پس برای دیدن چگونه این گروه با موفقیت گرد هم می آیند برای بالا بردن این نوزادان بوده است واقعا هیجان انگیز است.”

با توجه به مراقبت از حیوانات کارکنان نوزادان به تازگی پدید آمده از زیر و حال شروع به کشف زیستگاه خود.

حیوانات بومی بیابان و مراتع از نوک جنوبی از آفریقا به خوبی انجام معتدل در محیط های که در آن آنها باید مقدار زیادی از نور خورشید و درجه حرارت متوسط — مانند L. A. مقامات باغ وحش گفت: پاینت اندازه موجودات اند و مهمان مورد علاقه های شما.

در حالی که باغ وحش باقی می ماند بسته به مقامات گفت: آنها امیدوار قادر به بازگشایی در ماه جولای با مهمان قادر به دیدن خطرناک اراذل و اوباش در نمایشگاه.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de