لس آنجلس (CBSLA/AP) — یک لاگونا بیچ و سابق مدیر عامل یک شرکت سرمایه گذاری جمعه محکوم شد به نه ماه زندان برای پرداخت $850,000 در رشوه به دو نفر از فرزندان بستری USC و دیگری دو به جورج تاون به عنوان ورزشی, استخدام همه بخشی از سراسر کشور پذیرش کالج رسوایی.

61 سال Douglas Hodge سابق مدیر عامل شرکت Pacific Investment Management Company محکوم شده در دادگاه فدرال در بوستون به نه ماه زندان و دو سال تحت نظارت انتشار و 500 ساعت از خدمت به جامعه است. او همچنین دستور داد به پرداخت $750,000 خوب است.

بازگشت در ماه اکتبر سال گذشته هاج اعتراف به گناه به یک تعداد هر یک از توطئه برای ارتکاب پست الکترونیکی و سیم تقلب و صادقانه خدمات پست الکترونیکی و سیم تقلب و توطئه برای ارتکاب پول شویی. هاج نیست که درخواست معامله است.

هاج بود در میان 16 پدر و مادر که تا به حال التماس کرد گناه نیست اما سپس در ماه آوریل گذشته مورد اصابت قرار گرفتند توسط دادستان اضافی با پول شویی اتهامات عنوان شده علیه. در این گروه نیز بازیگر Lori Loughlin و Mossimo Giannulli که هنوز در حال مبارزه اتهامات.

هاج پرداخت بیش از $500,000 در رشوه به دو نفر از فرزندان خود را به USC. مقامات می گویند او پرداخت می شود $200,000 برای دریافت دخترش اعتراف کرد به عنوان یک فوتبال استخدام در سال 2013 و $325,000 به پسر او به عنوان یک فوتبال استخدام در 2015. نه در آن تیم های ورزشی.

در سال 2008 او به پرداخت 150.000 دلار به دختر خود بستری در جورج تاون به عنوان یک تنیس استخدام. در سال 2010 او به پرداخت یکی دیگر از $175,000 به پسر او اعتراف کرد, همچنین به عنوان یک تنیس استخدام.

هر چهار نفر با بهرهگیری از نیوپورت بیچ تاجر ریک خواننده مرد در مرکز پذیرش رسوایی.

هاج عذرخواهی کرد در یک بیانیه خوانده شده در دادگاه.

“من در قلب من عمیق ترین ندامت برای من است. من درک می کنم و قبول کند که آنچه من اشتباه بود. من می دانم که من ناعادلانه و در نهایت به طور غیر قانونی, نوک فلس در حمایت از کودکان بیش از دیگران بیش از این امید و آرزوی پدر و مادر دیگر که همان آرمان برای کودکان خود را به عنوان من برای معدن,” او گفت:.

در مارس 12, 2019, اف بی آی شارژ 50 نفر از جمله 33 پدر و مادر و نه مربیان — در یک رشوه خواری گسترده طرح که در آن خانواده های ثروتمند پرداخت میلیون ها نفر به ریک خواننده برای کمک به فرزندان خود تقلب در آزمون های استاندارد و رشوه آزمون مدیران و مربیان کالج برای کمک به کودکان خود را به دانشگاه های برتر مثل UCLA, USC, دانشگاه ییل, دانشگاه استنفورد و جورج تاون.

تا کنون 20 پدر و مادر از جمله “زنان خانه دار ناامید” ستاره Felicity Huffman — که در خدمت یک 14-جمله روز در ماه اکتبر — مجرم در رسوایی و 14 از کسانی که محکوم شده است. 15 دیگر از جمله Loughlin و Giannulli در حال مبارزه با اتهامات عنوان شده علیه.

(کپی رایت© 2019 فردا Broadcasting, Inc. تمام حقوق محفوظ است. آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im