لاگونا بیچ (CBSLA) – شهرستان لاگونا بیچ دریافت تایید از کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به بازگشایی آن در سواحل و مبهوت اساس مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

تحت مرحله یکی از معامله لاگونا بیچ سواحل شهرستان را بازگشایی روزهای هفته شنبه شروع از 6 – 10 a. m. برای فعال تفریحی تنها.

سواحل شهرستان بسته باقی خواهد ماند در تعطیلات آخر هفته.

خواستار آن است که یک “مدیریت تطبیقی طرح” است که دیدن هر فاز به تصویب رسید بر اساس محاکمه لاگونا مقامات شهر می گویند این طرح به حرکت به مرحله بعدی “تنها در صورتی از آن معتقد است که این فعالیت ها می تواند موفق به تطابق با زمان دستورات لازم در خصوص فاصله فیزیکی و اجتماعات بزرگ.”

در میان لیست غیر مجاز فعالیت ها “نشسته یا دراز کشیدن در ساحل” پیکنیک تجمعات و “تنظیم صندلی و اقامت در محل”.

در جنوب سواحل لاگونا کنترل توسط اورنج کانتی و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که مقامات ارائه یک طرح به دولت و دریافت تایید از دفتر والی به بازگشایی شهرستان سواحل است.

“ما قدردانی فرماندار تمایل به همکاری با ما برای ارائه یک مسئول رویکرد تدریجی برای بازگشایی تمام سواحل در لاگونا بیچ برای اوقات فراغت گفت:” لاگونا بیچ شهردار باب واندن. “این اجازه خواهد داد که مردم این فرصت را به تنه زدن به شنا و گشت و گذار و گرفتن برخی از هوای تازه و ورزش به صورت محدود اما نه جمع یا جمع آوری در گروه های بزرگ.”

سواحل در سن کلمنت نیز خواهد شد برای راه رفتن در حال اجرا و فعال استفاده می کند.

اوایل روز دوشنبه نیوپورت بیچ عضو شورای شهر کوین Muldoon واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل دولت به بازگشایی اورنج کانتی سواحل. در این شکایت ادعا
فرماندار shutdown منظور نقض حقوق اساسی آزادی سفر و جمع آوری و تشریفات و حفاظت در برابر.

در این اطلاعیه آمده پس از بیش از 100 تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند شنبه در لاگونا بیچ در اعتراض به Newsom اقامت-در-خانه سفارشات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de