Lake County حفظ جنگل منطقه پارک سگ برای بازگشایی شروع ژوئن 8

دریاچه County حفظ جنگل های منطقه را سگ ورزش مناطق آغاز خواهد شد بازگشایی برای عموم در هفته آینده, نزدیک به سه ماه پس از آنها تعطیل شد, به دلیل COVID-19 بحران است.

این منطقه دارای پنج حصار پارک که در آن سگ می توانید جست و خیز کردن دسته سه تایی. مقامات تصمیم گرفته اند برای باز کردن دو تا از پارک در ژوئن 8 و بقیه در روز را دنبال کنید.

                                                                                                                                                                                                                       

سگ پارک در لیکوود حفظ جنگل در نزدیکی ووکندا و در پورشه ساوانا در نزدیکی پورشه خواهد بود که برای اولین بار به بازگشایی شده است. دیگر پارک — در استقلال گرو حفظ جنگل در نزدیکی لیبرتیویل اردک مزرعه حفظ جنگل در نزدیکی دریاچه ویلا و Prairie Wolf حفظ جنگل در نزدیکی پارک کوهستانی — خواهد بازگشایی هر دو روز یا بیشتر پس از آن گفته است.

مقامات نمی نشان می دهد جهت است که در آن پارک دیگر باز خواهد شد.

جنگل مدیره کمیته عملیات توصیه می شود بازگشایی سگ ورزش مناطق زیر یک hourlong بحث که روز شنبه برگزار شد از راه دور به دلیل بیماری همه گیر. هیئت مدیره رای مورد نیاز نیست.

Lakewood, سگ پارک انتخاب شد به عنوان یکی از اولین باز از آنجا که در 66 هکتار آن را بزرگترین از پنج سایت گفت: Ty Kovach منطقه است مدیر اجرایی. این پورشه سایت انتخاب شد به عنوان دیگر برای باز کردن در اوایل به دلیل آن را در طرف دیگر از شهرستان.

برخی از قوانین جدید و سیاست خواهد بود به تصویب رسید برای اطمینان از سلامت. برای مثال برای اطمینان بهتر اجتماعی فاصله تنها افراد با عبور سالانه خواهد بود و مجاز به استفاده از پارک ها. قبلا روزانه مجوزها می تواند خریداری آنلاین و یا از طریق تلفن.

                                                                                                                                                                                                                       

علاوه بر این نشانه ها را به کاربران به پوشیدن ماسک و حمل ضد عفونی کننده دست. و برای کاهش رایج استفاده از لمس نقاط, ایستگاه های که به طور معمول نگه داشتن کیسه های زباله سگ نمی خواهد نگردند.

برخی از اعضای کمیته ابراز نگرانی که تدریجی بازگشایی این پارک منجر به جمعیت و شرایط نا امن در اولیه سایت.

“من احساس می کنم ما در حال رفتن به باید مردم از سراسر شهرستان از رفتن به آن پارک” دریاچه زوریخ جمهوری خواه کریگ تیلور گفت.

Kovach گفت: منطقه خواهد شد سگ پارک دوباره اگر مردم درستی نیست زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل.

مایک Tully منطقه رئیس عملیات افسر گفت: منطقه رنجرز خواهد مرد پارک برای نظارت بر فعالیت و اطمینان مردم اقدام با خیال راحت.

سه صاحبان سگ خطاب به کمیته در مورد بازگشایی طرح در این جلسه. همه مورد علاقه بازگشایی پارک.

ووکندا ساکن جنی مولر گفت: او با خوشحالی به ارمغان بیاورد و او را کیسه زباله به پارک. او همچنین از محدود کردن دسترسی به افرادی که سالانه پارک عبور می کند که هزینه تا $50 در هر سگ برای دریاچه ساکنان شهرستان و یا 150 $در هر سگ برای افرادی که در جاهای دیگر زندگی می کنند.

در مقابل Kildeer ساکن مارک Linhardt با انتقاد از ماسک حکومت و از بین بردن زباله-کیسه ایستگاه.

اطلاعات بیشتر خواهد بود به اطلاع عموم در منطقه وب سایت در رسانه های اجتماعی و ایمیل به دارندگان مجوز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de