دریاچه زوریخ, ولسوالی 95 تعلیق تمام ورزشی اردوگاه پس از ورزشکاران تست مثبت برای COVID-19

همه دریاچه زوریخ, ولسوالی 95 ورزشی اردوگاه شده اند به حالت تعلیق پس از “تعدادی از خانواده” در گزارش خود دانش آموزان شرکت کننده در فوتبال و بیس بال و poms اردوگاه تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 به گفته مقامات منطقه.

منطقه است و خواسته همه ورزشکاران و مربیان شرکت کننده در این اردوگاه در دریاچه زوریخ دبیرستان شروع خود quarantining بلافاصله مقامات گفت.

                                                                                                                                                                                                                       

علاوه بر این دیگر ورزشکاران دانش آموز عبور نمی کند سلامت غربالگری به منظور وارد اردوگاه و یا حاکی از یک بیماری پس از شرکت در یکی از اردوگاه ها و هنوز هم دیگران بودند در تماس نزدیک با دانش آموزانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 با توجه به پیام امضا توسط سرپرست کلی Gallt و ورزشی کارگردان: اندرو لامبرت که نوشته شده بود اواخر روز سه شنبه در منطقه ،

“پس از بررسی دقیق تمام اطلاعات جمع آوری شده از جمله امکان از ورزشکاران شرکت کننده در اجتماعات بزرگ خارج از منطقه ورزشی اردوگاه بزرگتر دایره بالقوه در معرض تماس با افراد شناخته شده” پیام از مدیران گفت.

مقامات منطقه گفت: آنها کار کرده و از نزدیک با مسئولان شهرستان دریاچه وزارت بهداشت و ایلینوی وزارت بهداشت در طول فرایند. در حالی که ورزش در اردوگاه های معلق, مقامات بهداشت و درمان بررسی خواهد شد و انجام تماس ردیابی روش.

“هنگامی که شما در حال تماس با دریاچه شهرستان در بخش بهداشت و درمان به طور مستقیم از ما می پرسند که شما لطفا برای همکاری در ارائه هر گونه اطلاعات برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 بیشتر در جامعه ما” منطقه پیام گفت.

ورزشی اردوگاه آغاز شده بود جمعه. لامبرت گفت: منطقه مطلع شد توسط خانواده ها مورد مثبت COVID-19 آزمون بعد از اولین روز از اردوگاه.

منطقه 95 گفته است که چگونه بسیاری از دانش آموزان آزمایش مثبت است. در پیام خود به جامعه مدیران گفت: فدرال قوانین حفظ حریم خصوصی و جلوگیری منطقه از های نام از ورزشکاران دانش آموز و یا ارائه هر گونه اطلاعات که در غیر این صورت منجر به شناسایی یک عضو هیات/دانشجو است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de