سازمان باید لغو پرواز افتخار پرواز تعیین شده برای این یکشنبه در دریاچه زوریخ به دلیل coronavirus نگرانی.

این مراسم که قرار بود برگزار شد در دریاچه زوریخ دبیرستان ایجاد شده به جانبازان نظامی قادر به تجربه های سنتی افتخار پرواز به واشنگتن دی سی یک تجربه خاص خود را دارند. این رویداد توسط JourneyCare دریاچه زوریخ منطقه مدرسه منطقه 95 و شهرستان دریاچه افتخار پرواز.

                                                                                                                                                                                                                       

حدود 70 جانبازان در محدوده سنی 70 تا 105 امضا کرده بود تا برای این رویداد گفت: لیندا راکول, JourneyCare جانبازان مدیر برنامه. او گفت: سازمان سعی خواهد کرد به reschedule به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“این بسیار غم انگیز است اما ما نمی توانیم خطر سلامت مردم,” راکول گفت. “قهرمانان ما با ارزش ما نمی توانیم آنها را در معرض خطر قرار دهد.”

با توجه به مراکز کنترل بیماری افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی اساسی در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید و عوارض ناشی از COVID-19.

هر جانباز در این مراسم بود که نگهبان و راکول گفت: اعضای خانواده جانبازان را خواستار شده است بپرسید اگر آنها می تواند بیشتر مهمانان همراه است.

                                                                                                                                                                                                                       

جانبازان بودند برای دریافت کارت با تشکر از شما ارسال شده توسط اعضای جامعه. راکول گفت: هر نامه خطاب به خاص جانبازان ارسال خواهد شد قبل از این رویداد است rescheduled.

“حداقل آنها حروف” راکول گفت.

راکول گفت دهندگان را آغاز کرده اند که رسیدن به اطلاع جانبازان این مراسم لغو شده است.

برای جانبازان منطقه برای شرکت در این پرواز افتخار پرواز آنها باید 65 ساله یا مسن تر بوده اند و در هر جنگ و یا در زمان صلح و عصر و گرفته یک افتخار پرواز به واشنگتن قبل از. آنها می توانند یا قادر و یا تمایلی به پرواز به دلیل سلامت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد بازدید journeycare.org/honor تماس بگیرید و یا راکول (847) 556-1778.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im