لس آنجلس (AP) — LeBron James جذب مخاطب و سقوط به دادگاه در حالی که پنجم 3-اشاره گر در سه دقیقه span کاهش یافته و از طریق شبکه است. لس آنجلس لیکرز’ کل فهرستی در سمت چپ نیمکت و عبور دادگاه gleefully چیدن رهبر خود را در حالی که یک sellout جمعیت roared.

“این چیزی است که ما همه چیز در مورد” جیمز گفت. “تیم ما در هر زمان هر کسی است که با داشتن موفقیت در این بازی ما را تشویق می خواهم آن را خود ما. بنابراین داشتن که رفاقت داشتن که اخوان المسلمین حتی اگر آنها در حال ضرب و شتم شما آن را بسیار سرد احساس.”

نه روز پس از کوبه برایانت مرگ لیکرز در نهایت تا به حال یک شب که احساس بازگشت به حالت عادی.

به عنوان طبیعی به عنوان هر چیزی می تواند زمانی که شاه جیمز در حال انجام شاهکارهای بسکتبال درخشش.

جیمز به ثمر رساند 19 از 36 امتیاز در سه ماهه چهارم با که باور نکردنی 3-نقطه رگبار گلوله آتش لیکرز به 129-102 پیروزی بر سن آنتونیو اسپرز در سه شنبه شب.

جیمز اضافه شده نه کمک و هفت ریباند در حالی که آنتونی دیویس و کایل Kuzma به حال 18 امتیاز هر کدام به عنوان لیکرز ضرب و شتم سن آنتونیو برای بار سوم, جارو فصل سری.

پس از اسپرز رنده دور در لیکرز بزرگ سرب در اواخر سه ماهه سوم جیمز و Kuzma قرار داده و بازی را با ترکیب هفت 3-اشاره گرها در 3 1/2 دقیقه به شروع چهارم. James’ عکس به نظر می رسید به افزایش در مشکل با هر یک از در اختیار داشتن اما او به خاک سپرده شد همه آنها را.

“هنگامی که پسر داغ مانند است که آن را همیشه سرگرم کننده به تماشای او,” دیویس گفت: در لیکرز’ گروه جشن پس از نهایی 3. “نبود برنامه است. همه ما فقط از نوع فرار بیش از وجود دارد و شروع به پریدن کرد بر او.”

DeMar DeRozan تا به حال 28 امتیاز نه ریباند و هفت پاس گل در زادگاه خود برای اسپرز که از دست داده اند و پنج نفر از هفت.

سن آنتونیو بود outrebounded 58-28 بزرگتر لیکرز و اسپرز را برداشت و تنها سه پرتاب ریباند در سه ماهه چهارم در حالی که لیکرز رفت و از 16 تا 24 از میدان.

وقتی پرسیده شد که چه اسپرز می توانید انجام دهید زمانی که جیمز می شود نورد مربی Gregg Popovich quipped: “مطمئن شوید که شما گرفتن عکس خوب است.”

Bryn فوربس اضافه شده 13 امتیاز اما یک شب پس از اسپرز منفجر اواخر سرب در سه نقطه از دست دادن به کلیپرز بازگشت آنها به مرکز استیپلز و سقوط به 0-2 در شروع سن آنتونیو در هشت بازی سفر جاده در حالی که یک بازار مال فروشان اشغال AT&T Center.

“به عنوان یک رقیب آن چیزی است که شما می خواهید به بازی در برابر” DeRozan گفت: از لا به عقب. “من اصلا به آن نگاه مانند آن را دشوار بودن. آن را بخشی از این کار بخشی از بازی و به عنوان یک رقیب شما می خواهید به رقابت در برابر بهترین. شما نگرانی در مورد عوارض پس از آن.”

لیکرز با بازگشت به ظاهر عادی در مرکز استیپلز در اولین بازی خانگی خود را پس از احساسی متهم بازگشت جمعه گذشته برای اولین بازی خود را در زیر برایانت مرگ است.

برایانت دو بازنشسته کشباف هنوز هم باقی می ماند جدا شده در یک نور افکن بر روی دیوار بالای دادگاه و لیکرز جمعیت به شکست خود به خودی شعار از “کوبه! کوبه!” در سه ماهه سوم و شعار بازگشت و در ثانیه های پایانی بازی.

نکته-INS

اسپرز: آنها نمی بازگشت به خانه تا فوریه. 26. … Paxton rembis 12 امتیاز به ثمر رساند.

لیکرز: JaVale McGee تا به حال 14 امتیاز. … جیمز خواسته شده بود مورد تجزیه و تحلیل تئوری که یک دست وجود ندارد: “من تضمین تجزیه و تحلیل فرد و یا افرادی که هرگز تا به حال شده است در یک منطقه زندگی خود را.”

فکر کوبه

قبل از بازی Popovich داد, تکان دهنده, پاسخ به یک سوال در مورد برایانت در بازی. به تیم المپیک ایالات متحده دستیار مربی گفت: برایانت “خاص بود به همه ما در راه های مختلف. … او مانند یک ابرقهرمان که در واقع انسان. وجود ندارد هر ابرقهرمانان هستند که واقعا انسان اما ما نوع فکر او را به عنوان یکی از این نوع از مردم است.”

“وقتی کسی بیمار برای مدت زمان طولانی و شما آن را انتظار شما در مقابله با آن است. اما وقتی کسی گرفته شده است در راه است که او و دخترش و تمام افراد دیگر گرفته شد که باعث می شود آن را یک فاجعه و دردناک تر از برخی جهات” Popovich گفت.

KUZ برتری

Kuzma موضوع متعدد شایعات تجارت با نزدیک شدن به مهلت اضافه 12 ریباند در یکی از چشمگیر ترین های اخیر اجرای برنامه. لیکرز مربی Frank Vogel گفت: سوم-سال pro “فقط یک کمی اضافی پاپ در این چند بازی نشان داد تا در طرز فکر به بازی سخت است.”

Kuzma استادانی جهل تجارت مهلت بلندی پنج شنبه گفت که او رشد کرده است سیستم ایمنی بدن به ثابت حدس و گمان در مورد آینده اش در سراسر LA حرفه ای.

“کوبه همیشه به من بگویید: اگر آنها در حال صحبت کردن در مورد شما باید نگران'” Kuzma گفت. “و من صحبت از شهر پس …”

دوایت را پشیمانی

دوایت هاوارد به حال 12 امتیاز و 11 پرتاب ریباند در حالی که تیراندازی 5 5 در یکی دیگر از قوی همه در اطراف عملکرد برای لیکرز.

هوارد همچنین نشان داد برایانت موافقت کرده بود برای کمک به او را در غوطه دادن مسابقه در اواخر این ماه در طول همه ستاره آخر هفته در شیکاگو است. هوارد به تازگی ساخته شده است که او می خواست به انجام غوطه دادن با برایانت درگیر است.

“من یک شانس به او بگویید که چگونه سپاسگزار من برای زمان ما با هم چگونه خدا را شکر من بود” هوارد گفت: از برایانت هم تیمی خود را با لیکرز در پر سر و صدا 2012-13 فصل است. “این خیلی سخت بود برای من. من آن را در زمان بسیار سخت است. … آن را هنوز هم نمی حتی به نظر می رسد واقعی است.”

(کپی رایت© 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی یا توزیع شود.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net