لیکرز’ دوایت هاوارد را در اورلاندو قصد دارد به کمک مالی حقوق و دستمزد به نفس دوباره کمپین

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس لیکرز مرکز دوایت هاوارد خواهد شد و با این تیم در اورلاندو که NBA رزومه خود فصل در پایان این ماه است.

دوایت هاوارد از لس آنجلس لیکرز صحبت می کند به رسانه ها در طول سال 2020 NBA All-Star – تمرین و رسانه ها بعد در Wintrust عرصه on Feb. 15, 2020 در شیکاگو, ایلینوی. (گتی ایماژ)

در ظاهر در سی ان ان جمعه شب هوارد گفت که او احساس می کند این تیم شانس خوبی برای برنده شدن در این عنوان که او احساس می کند او یک تعهد به هم تیمی های خود به رقابت بپردازند.

شده است سوال اطراف آن اینکه 34 ساله Howard خواهد انتخاب کردن از دوباره فصل پس از مرگ پسرش را چند ماه پیش و تمایل خود را به دور از شتاب عدالت اجتماعی اصلاحات است.

“من احساس می کنم که ما باید یک فرصت عالی لیکرز انجام دهد به عنوان برنده امسال” هوارد گفت. “من یک تعهد قراردادی به هم تیمی های من به طرفداران لیکرز سازمان و همه. اما در همان زمان من هم یک تعهد به خانواده و جامعه. بله من خواهد بود پیوستن به تیم من در اورلاندو اما در آن زمان ما آغاز خواهد شد مقدار زیادی از کار در اینجا در آتلانتا و در سراسر کشور به عنوان دور به عنوان مطمئن شوید فراموش نکنید که مردم در مورد ما و آنچه که در جوامع ما است.”

در حالی که هوارد خواهد شد در راه اندازی مجدد او همچنین برنامه ریزی برای ادامه کمک به حرکت عدالت اجتماعی جنبش اصلاحات رو به جلو است. هوارد گفت که او خواهد بود اهدا حقوق خود را به “نفس دوباره” کمپین که با هدف به پل شکاف بین نژادها و مردم برای پایان دادن به نژاد پرستی و نفرت.

“من قصد دارم به استفاده از حقوق و دستمزد” هوارد اعلام کرد. “همه این پول حقوق من گرفتن در حباب برای کمک به فشار این “نفس دوباره” جنبش و فقط مطمئن شوید که فراموش نکنید که مردم در مورد آنچه در جریان است در جامعه ما.”

هوارد تصمیم به بازی یک تسکین برای لیکرز به عنوان جولای 1st, مهلت ثبت نام بازیکنان به عنوان جایگزین برای کسانی که امید بستن به خارج منتقل شده بود. اگر او تصمیم گرفت به بازی بازی های لیکرز را نداشته اند قادر به ثبت نام جایگزینی است.

Howard شده است یک عضو کلیدی تیم را به چرخش در این فصل به طور متوسط کمتر از 20 دقیقه و یک شب با هفت امتیاز و هفت ریباند در هر تفرج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de