لیکرز گارد Avery Bradley با استناد به نگرانی برای رفاه خانواده مردد از بازی در NBA را راه اندازی مجدد در اورلاندو

(CBSLA)- لس آنجلس لیکرز گارد Avery Bradley نخواهد بود پیوستن به این تیم در اورلاندو زمانی که لیگ رزومه فصل آن در ماه آینده. 29-در سال ESPN گفت: در روز سه شنبه که دلیل اصلی برای انجام این کار این است که به دلیل خوب بودن از 6 ساله پسر لیام که دارای سابقه تلاش برای بهبود یافتن از بیماری های تنفسی و آن را بعید است که او می شده اند پزشکی پاک برای ورود به اورلاندو حباب با خانواده است.

“به عنوان متعهد به من لیکرز هم تیمی ها و سازمان من در نهایت بازی بسکتبال برای خانواده من” برادلی گفت: ESPN. “و به این ترتیب در یک زمان مثل این من نمی توانم تصور کنید که ساخت هر گونه تصمیم گیری است که ممکن است قرار دادن خانواده ام سلامت و رفاه در حتی کوچکترین خطر است. به عنوان وعده داده شده نیز من خواهد شد با استفاده از این زمان به تمرکز بر روی شکل گیری پروژه به کمک به تقویت انجمنهای من.”

برادلی همراه با Brooklyn Nets گارد Kyrie Irving رهبری فشار در میان بازیکنان به نشستن از راه اندازی مجدد فصل به منظور تمرکز بر روی مسائل اجتماعی از نابرابری نژادی و خشونت پلیس در حال حاضر در حال بحث شده است.

برادلی آغاز 44 بازی برای لیکرز در این فصل در حال ظهور به عنوان یک کلید دو طرفه تهدید در کمک به این تیم به کنفرانس غرب بهترین رکورد. با برادلی تصمیم به بازی لیکرز خواهد بود قادر به ثبت نام یک بازیکن به جای او. ESPN گزارش داد که سابق کاوالیرز گارد J. R. Smith پدید آمده است به عنوان نامزد پیشرو برای انجام این کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de