لیکرز استخدام Karida قهوه ای به عنوان افتتاحیه مدیر نژادی سهام و اقدام


لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس لیکرز را استخدام دکتر Karida قهوه ای, استادیار آفریقایی آمریکایی مطالعات و جامعه شناسی در UCLA به این تیم افتتاحیه مدیر نژادی سهام و عمل است.

Karida قهوه ای, UCLA استاد و نویسنده ملحق خواهد شد لیکرز به عنوان مدیر برابری نژادی و عمل است. (اعتبار: UCLA)

“دکتر براون را ایجاد یک برنامه آموزشی برای کمک به لیکرز کارکنان غنی سازی دانش خود را در امروز ضروری ترین موضوعات و همچنین کمک به شناسایی راه های این تیم می تواند فعال تر و کارآمد در ایجاد تغییر” بر اساس یک شنبه بیانیه ای از حق رای دادن.

قهوه ای دارای کارشناسی ارشد و دکترای خود را در رشته جامعه شناسی از دانشگاه براون و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی از دانشگاه پنسیلوانیا است. او همچنین خدمت در هیئت مدیره از اوباما در انتخابات ریاست جمهوری شفاهي و Du Boisian محقق شبکه.

“ما بسیار خوشحال به دکتر براون پیوستن به تیم” تیم هریس لیکرز’ رئیس افسر عملیات و رئیس جمهور از عملیات کسب و کار. “او می خواهد نقش کلیدی در اجرای برنامه های آموزشی در نژاد و نژادپرستی برای کارکنان و کمک به ما تمرکز بر روی نژادی سهام در ما روز به روز از توابع و همچنین توانمند سازی سازمان برای شناسایی راه هایی برای اینکه بیشتر شرکت کنندگان فعال در تاثیر تغییر واقعی است.”

براون همچنین یک محقق فولبرایت که کار پشتیبانی شده توسط ملی بنیادهایی مانند بنیاد اندرو دبلیو ملون و هلمن همراهان صندوق. او نویسنده دو کتاب “خانه رفته: مسابقه و ریشه از طریق آپالاچیا” و “جامعه شناسی W. E. B. Du Bois: Racialized مدرنیته و جهانی خط رنگ” — و در حال کار بر روی یک سوم کتاب مجزا و نابرابر” که با تمرکز بر تاریخ نژادی تفکیک سیستم آموزش و پرورش و مداوم تاثیر بر نابرابری نژادی در حال و روز آموزش و پرورش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de