لیکرز’ صاحب Jeanie باس سهام قطعه نژادپرستانه و نفرت نامه او را دریافت: “همه ما باید انجام دهید بهتر است’

لس آنجلس (CBSLA) – لیکرز صاحب Jeanie باس جمعه در زمان به رسانه های اجتماعی برای به اشتراک گذاشتن یک نژادپرست نامه او دریافت کرد و در اوایل این هفته.

باس گفت: او با دریافت این نامه روز شنبه و پس از فکر بسیار” تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن آن را به طوری که “هر کس می توانید ببینید نفرت واقعی است و زندگی در خارج وجود دارد.”

لیکرز صاحب Jeanie باس می رسد قبل از شروع BIG3 قهرمانی در مرکز استیپلز در سپتامبر 1, 2019 در لس آنجلس. (گتی ایماژ)

این نامه به قلم فردی به نام جو است که با توجه به باس شامل بازگشت, آدرس با استفاده از چندین profanities و تهمت و اشاره به مرگ لیکرز افسانه Kobe Bryant.

“پس از 60 سال به عنوان یک لیکرز فن, من در حال حاضر می گویند به جهنم با پرداخت (expletive) خائن و NBA” آن را می خواند.

باس می گوید او دریافت کرده است مشابه چنین نامه در طول سال. مشاوره به او داده شده بود به آن را نادیده بگیرد.

“اما دیگر نمی,” او نوشت: در Instagram.

معلوم نیست اگر باس پلیس تماس گرفت در مورد نفرت پر از نامه است.

“در این روز Juneteenth از من بپرسید دوستان سفید به هم پیوستن اذعان نژادپرستی وجود دارد که در کشور ما و در سراسر جهان و تعهد برای جلوگیری از نادیده گرفتن آن,” او نوشت. “همه ما باید انجام دهید بهتر است.”

در روز پنج شنبه لیکرز اعلام کرد که آنها تا به حال استخدام دکتر Karida قهوه ای, استادیار آفریقایی آمریکایی مطالعات و جامعه شناسی در UCLA به این تیم افتتاحیه مدیر نژادی سهام و عمل است.

در اوایل این هفته دو آمریکایی آفریقایی تبار مردانی که زندگی در شرمن اوکس مجتمع آپارتمانی در بر داشت نژادپرستانه یادداشت های نوشته شده خود را به درب جلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de