لنکستر دارای آن July 4th آتش بازی نشان می دهد در میان Coronavirus هشدار در جشن و تمرد

لنکستر (CBSLA) — The Fourth of July fireworks show در شهر لنکستر در ادامه به عنوان برنامه ریزی شده در شنبه شب با وجود درخواست از دولت و مقامات محلی به برگزاری چنین بزرگ رویدادهای عمومی برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

مطمئن شوید که این شرکت قراردادی به مرحله شهرستان رویداد به دنبال مقررات لس آنجلس آتش مارشال بازدید از محل های پیش رو نشان می دهد.

لنکستر شهردار رکس parris در متهم آنها را از تلاش برای خاموش نشان می دهد و ارسال تهدیدات.

“دولت آتش مارشال رو بر روی گوشی و ترس همه را به مرگ تهدید معیشت خود را,” parris در گفت. “تهدید به بستن این شرکت پایین است.”

لس آنجلس وزارت بهداشت ممنوعیت عمومی آتش بازی نشان می دهد با استناد به افزایش coronavirus موارد و بستری شدن در بیمارستان اما parris در قبلا گفت که او معتقد است خود رویداد خواهد شد در واقع مردم را از برگزاری ناامن تجمعات خود را.

مرتبط: LA County گزارش 2,204 جدید کروناویروس موارد 55 اضافی مرگ و میر

“اگر ما این کار را انجام نمی, آنچه مردم در حال رفتن به انجام آنها در حال رفتن به پرتاب احزاب آنها در حال رفتن به جشن خود به خود این را به آنها می دهد حواس پرتی است که آنها را نگه می دارد در واحد خانواده بدون گسترش این بیماری” parris در گفت. “این را به آنها می دهد حواس پرتی است که آنها را نگه می دارد در واحد خانواده بدون گسترش این بیماری است.”

به لنکستر, آتش بازی, جشن نبود راه اندازی مانند معمولی است. در یک درایو در فیلم سبک جشن ساکنان تشویق به پوشیدن ماسک خود را تمرین فیزیکی فاصله و لذت بردن از یک فاصله.

هر دو لوس آنجلس هیئت ناظران و لس آنجلس آتش نشانی می گویند آنها را به اقدام در برابر نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de