Landry اقدام به خرید کف Steakhouse زنجیره بسته دنور شعبه

ماه گذشته ملی رستوران کرگدن Landry را Inc. قرار داده و در 50 میلیون دلار پیشنهاد به خرید کف رستوران که شامل دو ده steakhouses در ایالات متحده و مکزیک است. در حالی که وجود ندارد کلمه ای رسمی که این قرارداد بسته شده است اصلی برآورد شد اواسط ماه مارس وجود دارد و در حال حاضر برخی از خرید اینترنتی که تحت تاثیر دنور.

کف رستوران در سال 1672 لارنس خیابان در حال حاضر بسته یک کارمند که پاسخ تلفن امروز صبح تایید کرد. کف شرکت مادر فقط یک رستوران پارسیان برای ورشکستگی زمینه حفاظت در 2019 و رستوران ها پاک شد به قرار داده تا برای فروش در ماه دسامبر.

این نخل که آن را شروع در شهر نیویورک در سال 1926 شده است یک مرکز شهر دنور اصلی از سال 1996 در خدمت به عنوان یک نخست آبیاری سوراخ برای چرخ و فروشندگان سیاست گذاران و shakers. همانطور که در این رستوران زنجیره ای را در مکان های دیگر, کاریکاتور های مشهور محلی تزئین شده بر روی دیوار — و بسیاری از آنها می تواند در فرد دیده می شود در نوار و یا با بهره گیری از قدرت ناهار.

مرکز شهر هیچ کمبود steakhouses حتی با بسته شدن کف. گارد و فضل Elway را لبه رستوران و بار, مورتون را STK و روت کریس همه خدمت بسیار گرم اسلب از هدایت و جدیدتر بازیکنان مانند قصاب را بستر شهروند راه آهن شهری کشاورز و اجاق & درام را با قرار دادن یک چرخش جدید در خشک-پیری تمام حیوانات قصابی و جایگزین گوشت کاهش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de