لس آنجلس (CBSLA) — به عنوان معترضان صرف یک شب دیگر خواستار عدالت برای خشونت پلیس در خارج از شهر Los Angeles Police Department رئیس میشل مور وعده داده شده برای برگزاری افسران پاسخگو برای استفاده بیش از حد و یا غیر ضروری زور علیه تظاهر کنندگان.

“سوء استفاده پلیس از معترضان اجازه داده نخواهد شد در دیده بان” Najee علی بنیانگذار پروژه اسلامی امید گفت.

این پیام پس از یک شنبه شب در نشست بین فعالان اجتماعی و مور که در آن اعلام شد که پلیس لس آنجلس را به خود اختصاص داده 40 full-زمان محققان به نگاه کردن به هر شکایت ساخته شده در برابر یک افسر در ارتباط با ادامه تظاهرات.

“هر افسر که پیدا شد, مقصر سوء استفاده از معترضان پاسخگو خواهد بود و این محدوده ختم به تعلیق شاید امکان محاکمه” علی گفت.

فقط در هفته گذشته سیاه زندگی ماده لس آنجلس و بی خانمان فعالان شکایت پلیس لس آنجلس و رئیس این ادعا که ماموران با استفاده از نیروی بیش از حد بر مسالمت آمیز معترضان و بازداشت آنها در نقض حقوق مدنی خود را.

پیش از آن در روز لس آنجلس هیئت ناظران شنیده نظر عمومی اما رای دادن در پلیس اصلاحات تاکتیک های که اعمال می شود نه تنها به لس آنجلس کلانتر اما 46 سایر ادارات پلیس است که کار در سراسر شهرستان.

رهبران جامعه که ملاقات با مور شنبه گفت: آنها برنامه ریزی شده برای دیدار با کلانتر الکس بیانوبا روز چهارشنبه برای بحث در مورد پلیس اصلاحات و همچنین جلب توجه به یک وضعیت که در آن نمایندگان ضرب و شتم یک مرد در کامپتون هفته گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de