اپل ولی (CBSLA) — مقامات می گویند یک افسر کردن وظیفه با اداره پلیس لس آنجلس دستگیر شد صبح روز یکشنبه به ظن اقدام به قتل در ارتباط با تیراندازی به یک همکار افسر.

اسماعیل Tamayo, 44, انتاریو گرفته شده بود را بازداشت و بدون حادثه. او رزرو شده است در کویر بازداشتگاه در $1 میلیون وثیقه در انتظار دادگاه ظاهر برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه.

تمیو می ایستد متهم به تیراندازی یکی دیگر خاموش وظیفه افسر پلیس لس آنجلس به عنوان یک زن 48 ساله در شانه در یک آفرود در منطقه سن برناردینو شهرستان شناخته شده به عنوان Stoddard چاه.

آنجا بود که مقامات می گویند تمیو و دو نفر دیگر از کسانی که کار را برای پلیس لس آنجلس شد کمپینگ آشامیدنی و تیر اندازی با اسلحه. به دلایل ناشناخته پلیس می گویند تمیو شات قربانی بود که airlifted به یک مرکز تروما. او انتظار می رود برای زنده ماندن.

“حوادث شبانه منجر به آسیب جدی به ما کردن وظیفه افسر ظاهرا در دستان یکی دیگر از اعضای این گروه را به من می دهد نگرانی بزرگ است. من صحبت می کرد در اوایل صبح امروز با سان برناردینو کلانتر جان مک ماهون حمایت ما حمایت کامل خود را از تحقیقات جنایی. من خدا را شکر ما مجروح افسر در شرایط پایدار و انتظار می رود برای زنده ماندن. من متعهد به تعیین چه و چگونه این اتفاق افتاده است” گفت: رئیس پلیس میشل مور از پلیس لس آنجلس.

تحقیقات همچنان ادامه دارد. هر کسی با اطلاعات بیشتری خواسته شده بود به تماس Det. جاش Guerry در (909) 387-3589.

پلیس لس آنجلس می گوید تمیو شده است رها از قدرت پلیس در انتظار نتیجه کیفری و اداری بررسی است.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de