پلیس لس آنجلس مامور مخفی ضرب و شتم مرد در بیل هایقتس پنجه نرم می کند گناه نیست به حمله به اتهامات

لس آنجلس (CBSLA) — یک افسر پلیس لس آنجلس اعتراف گناه نیست به یک جنایت حساب از حمله تحت رنگ اقتدار روز پنج شنبه پس از یک وظیفه و شتم یک زن 28 ساله در ماه آوریل است.

فرانک هرناندز 49 متهم شد در روز سه شنبه. او گزارش شده است پلیس لس آنجلس با بیش از 20 سال درگیر شده است با سه وظیفه دهیم. او محروم شده تمام نیروهای پلیس و اختصاص داده شده است خانه.

اگر محکوم به شارژ هرناندز چهره ممکن است حداکثر مجازات حبس از سه سال در زندان شهرستان است.

“این یک اخلال در مورد استفاده غیر قانونی از زور در دست یک افسر پلیس” دادستان منطقه جکی Lacey گفت. “در این مورد ما معتقدیم نیروی نه از نظر قانونی لازم است و نه معقول.”

رویارویی گرفتار شد و به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. کت و شلوار مدنی ثبت شده است در برابر شهر لس آنجلس و پلیس لس آنجلس از طرف قربانی ریچارد Castillo.

“در این مورد چه می دیدم افسر مشت زدن یک مرد که نبود مقاومت در برابر که به نظر می رسد که او دست خود را پشت و یا پوشش صورت خود را در برخی از نقطه از چندین بار” لاکی گفت: در روز شنبه ، “و به طوری که یک مورد از نیروی بیش از حد.”

لاکی گفت: او نه تحت تأثیر اخیر تورم از افکار عمومی متمرکز بر ریشه کن کردن خشونت آمیز و نژادپرستانه پلیس اما Castillo وکیل گفت: اتهامات آورده بودند سریعتر از حد نرمال است.

“مقدار زیادی از بار آن کشیده می شود برای سال های بسیاری و من فکر می کنم در حال حاضر در یک نقطه که در آن آنها دیگر حاضر به قبول آن به عنوان یک پاسخ” وسلی Jieguan Castillo وکیل گفت.

به گفته پلیس هرناندز و شریک زندگی خود را در پاسخ به یک تماس از یک خاطی در بسیاری خالی در بیل هایقتس در 27 آوریل. در جریان درگیری بین هرناندز و مرد هرناندز متهم است به طور غیرقانونی قابل توجه در سر و گردن و بدن بیش از ده بار.

در یک بعد از ظهر سه شنبه در بیانیه ای که پلیس لس آنجلس گفت: آن را به طور کامل همکاری با D. A. در این تحقیقات خود که استفاده از زور بررسی شد و مراحل پایانی.

“این بخش گرفته شده است این موضوع بسیار جدی از یک روز و او پاسخگو خواهد بود برای اقدامات خود را” مور گفت.

لس آنجلس پلیس محافظ لیگ اتحادیه است که نشان دهنده بیش از 9,900 سوگند افسران پلیس لس آنجلس منتشر شد بیانیه شنبه شب که گفت:

“در حالی که ما یک مسئولیت امانتی به ما ارائه کاربران با کمک از طریق امور داخلی اداری, روند, آنچه ما دیدیم که تصویری غیر قابل قبول بود و نه آنچه که ما روت را انجام دهد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de