افسران پلیس لس آنجلس به اتهام جعل باند سوابق می تواند مختل بیش از 750 پرونده های جنایی

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس دفتر دادستان منطقه در حال بررسی صدها پرونده های جنایی پس از اتهامات جنایی واصل شد علیه سه نفر از افسران پلیس لس آنجلس متهم به جعل سوابق مورد باند وابستگی.

Braxton Shaw, 37, مایکل Coblentz, 43 و نیکولاس مارتینز, 36, متهم شدند در ماه ژوئیه با یک تعداد هر یک از توطئه مانع عدالت و چندین فقره پرونده کاذب گزارش پلیس و آماده سازی نادرست شواهد مستند است.

افسران قرار گرفتند در آن زمان به پلیس لس آنجلس شهری تقسیم زمانی که آنها به اتهام جعل زمینه مصاحبه کارت و misidentified ده ها تن از افرادی که متوقف شد توسط ماموران به عنوان اعضای باند.

دادستان ها می گویند که برخی از اطلاعات نادرست نوشته شده در کارت بود که با استفاده از اشتباه وارد کردن مردم به کالیفرنیا باند پایگاه داده.

مطلب: 3 افسران پلیس لس آنجلس به اتهام جعل زمینه مصاحبه کارت به اشتباه شناسایی افراد به عنوان اعضای باند

به اتهام سوء رفتار خواهد مختل پرونده های جنایی در برابر به عنوان بسیاری از 750 متهمان با توجه به گزارش L. A. بار بود که تایید توسط D. A. ،

“می تواند وجود داشته باشد برخی از موارد وجود دارد که در آن وجود دارد غیر قانونی اعتقادات” گفت: L. A. دادستان منطقه جکی Lacey. “هنگامی که شما به اتهام یک جرم است که در آن ادعا شده است که شما به دروغ خود را اعتبار مسئله می شود و در هر مورد شما تا به حال لمس در شرایط شاهد در حال حاضر به بررسی شود.”

باند اتهامات اجازه دادستان به دنبال شدیدتر اعدام علیه متهمان اگر هیئت منصفه می یابد اتهامات درست باشد. در این صورت برای اتهامات علیه برخی از افراد دستگیر شده توسط ماموران می تواند در معرض خطر به دلیل شهادت آنها و گزارش به احتمال زیاد خواهد شد نگه دارید و کمی اعتماد به نفس در دادگاه.

گذشته از محکومیت نیز ممکن است لغو شود اگر وکیل مدافع می تواند استدلال می کنند که شهادت داده شده توسط هر یک از سه افسران بود و آسیب رساندن به خود گرفته است.

لاکی گفت که زمانی که اتهام علیه افسران آورده بودند او پرسید که دادستان به تایید هر گونه اطلاعات موجود در زمینه مصاحبه کارت با دیگر شواهد موجود مانند بدن فیلم دوربین برای اطمینان از دقت و صحت اطلاعات است.

لاکی گفت: دفتر او ارسال نامه به بیش از 750 متهمان که موارد درگیر یک یا بیشتر از شارژ افسران. L. A. Times بررسی دادستان’ سوابق و متوجه موارد جرم از جمله قتل, به کار گرفته شده توسط این سه متهم ماموران قدمت آن به سال 2002.

“آنها طیف وسیعی از همه چیز از جزئی ترین موارد دارو به موارد جدی تر مانند حمله” Lacey گفت.

او و رئیس پلیس میشل مور گفت: L. A. Times که فقط به خاطر اینکه یکی از متهم ماموران درگیر شد با یک مورد به این معنا نیست آن را به طور خودکار لغو شود و یا پرتاب کردن.

“ممکن است که افسران اگر چه ذکر شده به عنوان یک subpoenaed شاهد ممکن است شاهد هر چیزی ممکن است یک بازیکن کلیدی و یا ممکن است وجود داشته باشد دیگر شاهد که موید که جرم رخ داده است” لاکی گفت: بار.

بیشتر: DOJ لغو LAPD دسترسی به CalGang پایگاه داده و پس از آن فریم رسوایی

پلیس لس آنجلس گفت: وجود 21 دیگر افسران تحت بررسی برای تکمیل زمینه مصاحبه کارت های است که می تواند با قرار گیری در هزاران پرونده های جنایی در خطر است.

شاو Coblentz و مارتینز هر بودند منتشر شد در تعهد خود را پس از مدت کوتاهی خود را در جولای 10, دستگیری توسط پلیس لس آنجلس امور داخلی بدست آورد. آنها مجموعه ای به arraigned Oct. 13 در مرکز شهر لس آنجلس دادگاه است.

شاو — که می تواند تا 31 سال و هشت ماه در زندان شهرستان اگر محکوم به شارژ — شارژ با 43 فقره آماده سازی نادرست شواهد مستند مربوط به این زمینه مصاحبه کارت همراه با هشت فقره پرونده یک گزارش نادرست و یک تعداد از توطئه است.

آشکار اعمال همراه با توطئه شارژ ادعا می کنند که شاو به دروغ مستند برخی از افراد به عنوان اعضای باند با باند و باند monikers است و او به دروغ مستند “داستانی فرد” به عنوان یک عضو باند در 15 موارد بین آوریل تا ژانویه 2018 و 2019.

Coblentz اتهام جعل هفت زمینه مصاحبه کارت. او متهم به هفت فقره آماده سازی نادرست شواهد مستند پنج فقره پرونده یک گزارش نادرست و یک تعداد از توطئه و می تواند تا هفت سال و هشت ماه پشت میله های زندان اگر جرم یافت.

مارتینز — که به اتهام جعل دو زمینه مصاحبه کارت — شارژ با دو فقره هر یک از آماده سازی نادرست شواهد مستند و پر کردن یک گزارش نادرست و یک تعداد از توطئه و می تواند حداکثر چهار سال و چهار ماه در زندان با توجه به D. A. ،

پلیس لس آنجلس گفت که یکی از متهمان — که یکی از سه متهم ماموران مشخص نشده — بود “رها از وظیفه” در ژانویه هنگامی که مور در بر داشت که افسر اعمال شد “یک نقض جدی بخش سیاست.”

که مامور بوده است “به کارگردانی اداری دادگاه به منظور حذف” با توجه به این پلیس لس آنجلس است که گفت: دو نفر دیگر از افسران اختصاص داده شده اند به خانه وظیفه.

از 21 افسران دیگر در دست بررسی 10 اختصاص داده شده به “خانه در انتظار نتیجه تحقیقات” هشت اختصاص داده شده به وظایف اداری و پنج باقی می ماند در این زمینه و یکی بازنشسته پس از تحقیقات راه اندازی شد, به گفته پلیس لس آنجلس.

در بیانیه ای در توییتر مدت کوتاهی پس از دستگیری مور گفت: “اعتماد عمومی است که بستر جامعه محور و این اتهامات لرزش است که پایه و اساس. اقدامات این چند لکه نشان همه ما می پوشند. این گروه متعهد به ادامه این تحقیق جامع در تلاش های ما برای بازگرداندن اعتماد به نفس از مردم ما محافظت و خدمت می کنند.”

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر