پلیس لس آنجلس قرار دادن کارآگاهان در خیابان گشت بسته شدن جلو دفاتر با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس

لس آنجلس (CBSLA) — اداره پلیس لس آنجلس روز دوشنبه اعلام کرد که این امر می تواند با قرار دادن نیمی از آن کارآگاهان در خیابان گشت و بسته شدن آن میز جلو عملیات در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

بلافاصله موثر پلیس لس آنجلس گفت که استقرار 50 درصد از منطقه کارآگاه نیروی کار به لباس شخصی گشت تکالیف را به انجام آنچه که این گروه به نام بالا دید گشت به بحرانی مکان در سراسر شهرستان.

مرتبط: لا شهردار: شهر عقب کشیدن در پارکینگ بلیط ارتقاء سیستم اضطراری

این گروه تاکید کرد این بود که پاسخ به هر گونه خاص افزایش فعالیت های جنایی بود اما در حال انجام در فراوانی از احتیاط برای اطمینان از ایمنی ساکنان و فروشگاه اپراتورها که ممکن است در برخورد با جمعیت های بزرگ.

همراه با افزايش لباس افسران پلیس لس آنجلس گفت که بسته شدن تمام میز و پیاده روی تا خدمات در سراسر شهرستان در تلاش برای اطمینان اجتماعی فاصله به سرعت گسترش COVID-19.

هنوز هم وجود دارد برخی از بخش های که نیاز به در جلسات حضوری که باز باقی خواهد ماند از جمله خودرو/آزادی اموال و حضانت فرزند مبادلات وکیل ملاقات با کسانی که در بازداشت و با قرار وثیقه/پیوند منتشر شده است.

مرتبط با: رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواستار حفاظت در برابر اخراج سلب حق مالکیت

برای دیگر نگرانی پلیس لس آنجلس خواسته است به ایمیل خود ایستگاه به جای رفتن به صحبت با ماموران در فرد است. ایمیل برای 21 LAPD مناطق به شرح زیر است:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de