پلیس لس آنجلس به انتشار تصویری از درگیری با مرد مسلح در صندلی چرخدار در مرکز شهر LA

لس آنجلس (CBSLA) — پلیس لس آنجلس خواهد شد انتشار تصویری مربوط به بازداشت مظنونان متهم به حمله به ماموران در مرکز شهر L. A. این هفته آژانس جمعه اعلام کرد.

“اداره پلیس لس آنجلس است آگاه تصویری از این حادثه که به ظاهر در رسانه های اجتماعی” پلیس لس آنجلس گفت: روز جمعه در بیانیه ای. “در این ویدئو به تصویر می کشد دستگیری و استفاده از نیروی رخ داد که در جریان اعتراض. در روزهای آینده ما قصد داریم در انتشار یک حادثه مهم تصویری است که شامل بدن فرسوده تصویری که اسیر استفاده از زور است.”

متهمان مشخص شد که 30 ساله ماریو Chacon, 33 سال جاشوا ویلسون و 52 ساله دیوید دیکسون.

به گفته پلیس در حدود 2:45 p. m. روز شنبه, افسران شده بود به نام به سلامت روحی و روانی وضعیت مربوط به دو زن در این منطقه از فیگورا و خیابان و Wilshire بلوار زمانی که آنها شاهد دیکسون حمله به یک مرد.

افسران دستگیر دیکسون و آموخته بود که او می خواست در یک جنایت, حکم برای حمله با سلاح مرگبار.

سپس به عنوان افسر آماده می شدند به آن دو به بیمارستان منتقل شدند احاطه شده توسط یک گروه از حدود 50 معترض شده بود که راهپیمایی در منطقه, پلیس گفت:. معترضان آغاز شد شعار “اجازه دهید آنها را بروید.”

یکی از معترضان که در یک صندلی چرخدار بعد از شناسایی به عنوان ویلسون سعی به گرفتن یک افسر پلیس گفت:. دوم معترض شناخته شده به عنوان ❄ تلاش برای سرقت یک مامور باتوم و پرتاب یک افسر دوم.

❄ و ویلسون شد و در نهایت بازداشت و به مرکز پلیس همراه با دیکسون. افسران بعدا کشف لود handgun در ویلسون کوله پشتی.

سه افسر و گروهبان دچار جراحات جزئی در طول درگیری.

ویلسون دستگیر شد به اتهام an ex-con با اسلحه گرم در حالی که ❄ دستگیر شد و به اتهام باتری بر روی یک افسر پلیس است. Wilson bailed از زندان, به گفته پلیس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net