پلیس لس آنجلس اتحادیه انفجار Garcetti را “قاتلان” اظهار, پیشنهاد برای کاهش 1.8 میلیارد بودجه

لس آنجلس (CBSLA) — یک پست به اشتراک گذاشته شده در Facebook نشان می دهد که نا امیدی در مورد پیشنهاد کاهش بودجه برای اداره پلیس لس آنجلس به عنوان شهر Councilwoman مونیکا رودریگز صحبت کرد و به ماموران از دره اداره جمعه.

“ما اجازه نمی این اتفاق می افتد به این افسران” او گفت:. “این درست نیست. اول از همه غیرنظامیان هستند در جریان کردند چرا که شما نمی باید پول در حال حاضر شما در حال پیدا کردن پول به 250 میلیون دلار به سیاه و سفید زندگی مهم است؟”

پلیس اتحادیه برگزار شد زوم در کنفرانس خبری بیش از شهردار اریک Garcetti طرح برای کاهش تا 150 میلیون دلار از اداره پلیس لس آنجلس بودجه.

“اریک Garcetti دست پاچه و سرزنش مردان و زنان از پلیس لس آنجلس خود را برای شکست خورده, رهبری,” جیمی مک براید مدیر پلیس لس آنجلس محافظ لیگ گفت.

Garcetti شنبه اعلام کرد که شهر خواهد بود ساخت 250 میلیون دلار در کاهش گسترش در سراسر همه بخش ها به منظور توزیع مجدد که پول به جوامع و جوامع دیگر از رنگ که پشت سر گذاشته شده است.

“همه ما باید بخشی از این راه حل با هم,” او گفت:.

اما این اتحادیه گفت: آن را نمی تواند پشت این طرح به خصوص پس از نظر Garcetti ساخته شده پنج شنبه به گروهی از رهبران جامعه در اولین Methodist کلیسای اسقفی در مورد جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس و پیشنهاد خود را برای کاهش LAPD را از 1.8 میلیارد بودجه.

“ما باید منجر,” او گفت: در آن جلسه. “من تماس از شهرداران سراسر کشور برخی از آنها گفت:” من خیلی هیجان زده,’ دیگر آنهایی که گفت: “چه جهنم شما انجام دهید ؟ در حال حاضر من (باید) تغییر پول است.’ این دقیقا همان نقطه است. از آن جایی شروع می شود و به ما می گویند ما می رویم می شود که ما می خواهیم و یا ما در حال رفتن به ادامه قاتلان که با ما هستند.”

رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور و کلانتر الکس بیانوبا بودند و هر دو در این نشست است.

“ما نگران هستیم و ما نگران آینده خود و ایمنی شهروندان ما” مک براید در روز جمعه گفت. “دیروز او آغشته هر افسر پلیس در لس آنجلس و در سراسر کشور با ما تماس killers.”

مک براید یک جانباز 30 ساله از اداره پلیس گفت: اعضای اتحادیه را از دست داده اند “اعتماد” در شهردار اگر چه اتحادیه انجام نمی شود رسمی رای اعتماد.

روز جمعه صبح LAPPL صادر تاول بیانیه ای در پاسخ به این اظهار نظر که اظهار داشت: “اریک ظاهرا خود را از دست داد لعنت ذهن” و نشان می دهد که اگر این شهر به یک منشور ارائه اجازه می دهد حذف یک شهردار برای بیماری و یا ناتوانی “ما می خواهم اعتراف به آن استناد می شود.”

صحبت کردن در MSNBC جمعه Garcetti گفت: این اتحادیه در نظر گرفتن خود سخن گفتن خارج از چهار چوب.

“من گفت: همه ما معنی 100% از ما به عنوان آمریکایی ها ما را انتخاب اجازه می دهد تا مرگ اتفاق می افتد در این کشور اجازه می دهد اگر شما در بزرگ وات به 12 سال کمتر از زندگی از اگر شما در بزرگ Bel-Air,” او گفت:. “آیا ما می خواهیم به می گویند شما باید چهار تا شش برابر بیشتر احتمال مرگ در هنگام زایمان اگر شما یک زن سیاه و سفید (کمتر) سفید کاری باید 10 برابر بیشتر از ثروت خانواده بسته به رنگ پوست شما یا نه ؟ این چیزها کشتن مردم هر روز.”

شورای شهر هنوز به تصویب Garcetti پیشنهاد بودجه از جمله هر اخیرا پیشنهاد کاهش است. بودجه به تصویب رسید و امضا شده توسط ژوئن 30.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de