پلیس لس آنجلس اتحادیه می گوید پلیس آموخته از پیشنهاد کاهش بودجه از طریق توییتر

لس آنجلس (CBSLA) – لس آنجلس پلیس محافظ لیگ می گوید اتحادیه های آموخته شده در مورد این شهر تصمیم به قطع 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس بودجه از توییتر و نه از مقامات شهرستان.

هفته گذشته L. A. شورای شهر معرفی یک حرکت برای کاهش بودجه برای پلیس لس آنجلس تا $150 میلیون زیر اعتراضات سراسر شهر بود و در سراسر کشور بیش از مرگ جورج فلوید.

لایحه ذکر شده هر دو “سلامت و اقتصادی همه گیر” از coronavirus و “اجتماعی و نژادی عدالت بحران از ابعاد حماسی”

در بیانیه ای در LAPPL سایت “یقین” محکومیت مینیاپولیس PD برای Floyd مرگ کارگران به نام با نام و نام خانوادگی اعضای شورای شهر که به معرفی این کاهش همراه با شهردار اریک Garcetti.

با توجه به LAPPL اتحادیه را رهبری آموخته این طرح از طریق رسانه های اجتماعی.

“به جای رسیدن به فرماندهی افسران انجمن به عنوان بسیاری از اعضای شورا در گذشته انجام داده اند به آدرس نگرانی و یا توصیه های خود را در انتظار اقدامات و اجازه می دهد این فرصت را به گرد هم می آیند به عنوان حرفه ای به بحث در مورد مسائل عضو شورای مارتینز به سادگی توییتی نیت خود را” بیانیه ای گفت:.

مارتینز توییتی خود را برای حمایت از این لایحه ژوئن 3, اضافه کردن او می خواهد این شهر را به “تنظیم مجدد اولویت های ما در پی قتل #GeorgeFloyd و #BlackLivesMatter تماس بگیرید که همه ما حمایت برای پایان دادن به نژاد پرستی.”

این اتحادیه در بیانیه ای با اشاره به پیشرفت های ساخته شده تحت رهبری ستاد براتون واقعا و بک و تحت زمان رئیس میشل مور در مناطق ده-تشدید ضمنی و تعصب آموزش و تعامل جامعه.

پلیس همچنین هشدار چنین کاهش می تواند مانع تحقیقات جنایی و shortchange جامعه برنامه هایی که وابسته به اضافه کاری مانند بی خانمان ابتکار و قاچاق جنسی outreaches.

“ما باور نمی councilmembers’ ادعای اینکه همه Angelenos خواستار تغییر در درون ما بخش و ما از هزاران نفر از اعضای جامعه که شخصا رسیده نشان می دهد در حمایت کردند.” “ما همچنین باور نمی کنم که گروه ما باید قرار داده شده بر روی یک پلت فرم از نظارت عمومی و شخصی و سیاسی به دست آوردن یک تعداد انگشت شماری از افراد که به اعتقاد آنها صحبت می کنند و برای همه است.”

بودجه شهرستان و کمیته مالی تنظیم شده است به میزبان یک سری از جلسات خیره دوشنبه شب در پیشنهاد کاهش است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de