پاسادنا (CBSLA) — مقامات در روز شنبه بودند هشدار عمومی به پایبندی به ماندن در خانه سفارشات پس از پنج نفر در پاسادنا تایید شد به COVID-19 پس از حضور در یک جشن تولد بزرگ.

خوشه COVID-19 موارد شناسایی شده از طریق تماس با ردیابی. به گفته مقامات حزب شده بود با حضور تعداد زیادی از تمدید بستگان و دوستان و فرد آلوده شده بود سرفه و نمی شد با پوشیدن ماسک.

“این یک مثال از اینکه چگونه خوب تماس با ردیابی می تواند شناسایی بیماری خوشه و به ما بگویید بیشتر در مورد گسترش بیماری در جامعه ما,” دکتر گفت: Matthew Feaster, PPHD اپیدمیولوژی. “ما سپاسگزار برای ما تیم بزرگ از سلامت عمومی پرستاران مورد محققان و تماس با ردیاب که کمک به پیگیری این ویروس و جلوگیری از این بیماری از گسترش به سایر اعضای جامعه ما است.”

“پاسادنا ساکنان که ماندن در خانه خود را نگه دارید و عزیزان خود را محافظت از COVID-19” دکتر گفت: Ying-یانگ Goh مدیر و افسر بهداشت از PPHD. “اگر چه ما در حال حرکت رو به جلو با تغییرات به امن تر در خانه سفارش تجمعات از مردم که زندگی نمی کنند در همان خانگی هنوز ممنوع است. ویروس باقی می ماند بسیار مسری است. اجتماعی فاصله مکرر دست شستن و پوشیدن پوشش صورت باقی می ماند ما بهترین دفاع در برابر گسترش بیشتر COVID-19 در جامعه ما است.”

مقامات تاکید کرد که کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و کسانی که در سنین 65 ساله و مسن تر باید همچنان در خانه باقی می ماند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de