لاس Virgenes متحد می پرسد پدر و مادر را انتخاب کنید بین تمام وقت آموزش آنلاین ویرایش در دانشگاه برنامه

کالاباساس (CBSLA) — لاس Virgenes Unified School District دادن پدر و مادر انتخاب بین آموزش آنلاین و تغییر در دانشگاه برنامه کلاس برای 2020-2021 سال تحصیلی.

منطقه – که شامل کالاباساس مخفی تپه آگورا هیلز و وست لیک ویلج – عرضه برنامه های خود را پنجشنبه برای سال تحصیلی جدید شروع می شود که در اوت. 21. سرپرست Dr. Dan Stepenosky می گوید این برنامه انعطاف پذیر و پاسخگو به محلی معیارهای سلامت و خواهد شد نظارت روزانه و بررسی اغلب برای اطمینان از ایمنی دانش آموزان و کارکنان و جامعه است.

دو گزینه های مختلف در حال ارائه شده برای سال تحصیلی – ترکیبی از مجازی و کلاس درس, مطالعه, و یا تمام وقت آموزش آنلاین.

برای پدر و مادر که انتخاب کردن برای برخی از دانشگاه های یادگیری دانش آموزان خود را جدا شده از کلاس های دیگر برای بازی ناهار و یادگیری است. در دانشگاه همه دانش آموزان تقسیم خواهد شد به صبح و بعد از ظهر گروه های متوسط و بالا مدرسه دانش آموزان را تنها حضور در دو دوره یک روز در یک نورد برنامه.

منطقه می گوید آنها را فراموش متوسط چک برای کارکنان و دانش آموزانی که در محوطه دانشگاه و همه را ملزم به پوشیدن ماسک اگر آنها نمی تواند اقامت شش فوت از هم جدا.

مقامات می گویند آنها همچنین در بحث با YMCA محلی و پسران و دختران باشگاه برای کشف کردن راه برای گسترش مراقبت از کودکان برای خانواده ها و کارکنان است.

یک وبینار در برنامه های جدید برگزار خواهد شد روز سه شنبه در 4 بعد از ظهر به آدرس سوال اما پدر و مادر خواسته شده است که برای انتخاب بین این دو گزینه در ژوئیه 24 در 5 p. m. والدین می توانند با ثبت نام در LVUSDUpdates.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de