با تشکر از ثابت رگبار گلوله از زمستان آب و هوا کلرادو رانندگان در حال حاضر به حال یک helluva فوریه و آن را نمی خواهد به هیچ بهتر است برای کسانی که قصد سفر از طریق کوه راهرو امروز. بزرگراه میان ایالتی 70 را در ساعت 11 صبح امروز 13 فوریه است و به احتمال زیاد به ماندن بسته برای ساعت.

چرا ؟ کلرادو وزارت حمل و نقل توصیف shutdown بین فریسکو و بدرد خوردن تصویب به عنوان یک “ایمنی بسته شدن” اجازه می دهد تا “زمستان عملیات تعمیر و نگهداری در آماده سازی برای یک مشغول رئیس جمهور روز آخر هفته است.”

این برنامه ریزی شده بسته خواهد شد و احتمالا در واقع اتفاق می افتد بر خلاف یک خط تغییر در I-70 در برایتون بلوار خروج که برنامه ریزی شده بود به زیر راه در شب فوریه 6 تنها به برف ، (این تغییر که بدون شک بی درنگ رفت و آمد گسترده عجایب-outs و همراه slowdowns است و در عین حال به rescheduled.)

سپس این آخر هفته گذشته یکی دیگر از زمستانی انفجار ایجاد باور نکردنی I-70 پشتیبان گیری از طریق کوه ها به خصوص در یکشنبه, فوریه 9, زمانی که تاخیر می اندازه گیری می شود با یک ساعت شنی به عنوان یک نتیجه از چند موقت تعطیلی به دلیل سقوط.

حداقل امروز اقدامات اعلام شد در پیش اگر چه وجود دارد هیچ گفتن چه مدت آنها می گذشته; CDOT اشاره می کند که I-70 در طول این کشش به احتمال زیاد خواهد شد در دسترس از طریق در اوایل بعد از ظهر اما این کار می تواند طولانی تر. در ضمن این آژانس زیر را ارائه می دهد یادآوری در مورد زنجیره ای و کشش قوانین:

CDOT خواستار مسافران برای آگاهی از زنجیره ای و کشش قانون کدهای قبل از رفتن بر روی جاده.

کد 18/تجاری زنجیره قانون: وسایل نقلیه تجاری و کامیون باید زنجیر. وسایل نقلیه بدون زنجیر اغلب می تواند از دست دادن کشش باعث تاخیر ترافیک و گاهی اوقات بسته شدن جاده. برای ایمنی سفر در مکان های مهم برای استفاده از زنجیر به در انطباق با کلرادو زنجیره قانون است.

کد 15/مسافر کشش قانون: تمام وسایل نقلیه مسافری باید مناسب تمام آب و هوا لاستیک با 3/16-اینچ عمق. وسایل نقلیه باید یکی از موارد زیر باشد: زمستان لاستیک لاستیک با گل/برف (M+S) تعیین زنجیر و یا جایگزین دستگاه های کشش مانند یک autosock. 4WD و AWD وسایل نقلیه باید لاستیک زمستان و یا آب و لاستیک.

کد 16/مسافر زنجیره قانون: تمام وسایل نقلیه مسافری نیاز به زنجیر و به جز 4WD و AWD وسایل نقلیه با تمام آب و هوا لاستیک با 3/16 اینچ عمق آج.

به آن اضافه می کنیم توصیه های موجود در پست های اخیر “احمقها” بزرگترین ” رانندگی در زمستان, اشتباهات در کلرادو کوه است.”

نمی شود که مرد. و آماده به نشستن و صبر کنید اگر شما نیاز به درایو I-70 در اطراف ظهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su