لاتین, سیاه, محله مبارزه با آزمون تفاوت

ققنوس — لاتین کوک که co-worker کردم COVID-19 منتظر در کامیون خود را برای یک سواب نادر تست رویداد در یک کم درآمد در محله ققنوس. یک اسپانیایی کاشی نصب صف تا پس از دو هفته خود به انزوا در حالی که پدر او مبارزه coronavirus در بخش مراقبت های ویژه. او نمی دانست که پدر خود را از روز بعد.

به عنوان همه گیر منفجر متنوع در ایالات آریزونا و فلوریدا مردم در جوامع رنگ شده اند که در معرض این ویروس در حال مبارزه برای دریافت تست شده است. در حالی که مردم در سراسر کشور در مورد شکایت قرار ملاقات در حال overbooked و یا در انتظار ساعت دیده می شود گرفتن یک تست می تواند حتی سخت تر در آمریکا فقیر اسپانیایی و محله های دور از طبقه متوسط در مناطق که در آن بسیاری از زنجیره داروخانه ها و درمانگاه های مراقبت های فوری ارائه آزمون ها یافت می شود.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œThere واقعا هر تست در اینجا” گفت: Juan اسپینوزا که رفت و با برادر خود انریکه اخیر درایو-تا تست رویداد در شهر فینیکس را تا حد زیادی لاتین Maryvale محله پس از یک همکار کارگر ساختمانی بود و مشکوک به داشتن COVID-19. ‘œWe نمی دانم هر جای دیگری برای رفتن.’�

صدها نفر از مردم صف در هفته گذشته برای یکی دیگر از آزمایش در مقیاس بزرگ رویداد های مختلف کم درآمد منطقه از ققنوس که به شدت اسپانیایی و سیاه و سفید.

آریزونا – ملت رهبر جدید تایید عفونت سرانه بیش از دو هفته گذشته – و آن اقلیت محله ها فقط شروع به احساس می کنید آنچه در نیویورک و دیگر سواحل شرق میانه و جوامع با تجربه چند ماه پیش گفت Mahasin Mujahid, دانشیار در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی در دانشکده بهداشت عمومی.

‘œIt کامل طوفان به عنوان این بازدید unlevel بازی رشته ها در سراسر ایالات متحده,’� گفت: Mujahid, اجتماعی, اپیدمیولوژی که در مطالعات سلامت در محله های محروم.

                                                                                                                                                                                                                       

مقامات بهداشت عمومی می گویند گسترده تست به سرعت در حال شناسایی و جداسازی افراد آلوده می تواند کمک به اطمینان از ساکنان محروم محله دریافت مراقبت در حالی که کاهش این ویروس را گسترش.

“بیماری های همه گیر در معرض نابرابری در مراقبت های بهداشتی ما, سیستم,’� گفت: دکتر توماس Tsai, دستیار استاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی و جراح در بوستون بریگهام و بیمارستان زنان. ‘œWhat مورد نیاز است را تست رایگان و در دسترس به عنوان به عنوان امکان پذیر است.

‘œOutreach به اسپانیایی جمعیت جامعه سیاه و سفید به مهاجران آسیب پذیر محافظت نشده مردم بسیار مهم است برای سلامت عمومی,’� با پاسخ ملی ایده آل است.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تفویض مسئولیت برای تست به کشورهای که با هم دوخته شده یک درهم آمیخته از پاسخ وادار بنیادهای خصوصی و غیر انتفاعی سلامت جامعه سازمان ها برای پر کردن شکاف و اطمینان مردم رنگ می رسید.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œIf شما فقط راه اندازی تست سایت در جوامع ثروتمند, شما می توانید مهار این,’� دکتر گفت: Usama بلال دستیار استاد در درخل را Dornsife دانشکده بهداشت عمومی در فیلادلفیا که در آن سیاه پزشکان به تازگی موفق به کسب شهرستان بودجه برای تست در محله.

زمانی که مقامات فلوریدا بودند آهسته به رول تست در جامعه مهاجر از ایممکلی های غیر انتفاعی ائتلاف کارگران ایموکالی به نام روی کمک های بین المللی گروه پزشکان بدون مرز برای کمک به.

بیشتر Auburn-گرشام توسعه شرکت در شیکاگو سخت تحت فشار قرار دادند قبل از گرفتن پشتیبانی از این شهر نژادی سهام واکنش سریع تیم به تحویل رایگان گسترده آزمایش در این محله است.

‘œIt آمار آفریقایی جوامع بسیار بسیار سخت” گفت: شرکت, مدیر اجرایی, کارلوس نلسون. ‘œWe از آن زمان تا به حال موفقیت های بزرگ در گرفتن افراد تست شده و آوردن اعداد پایین. ‘�

در آریزونا, رایگان drive-تا تست ژوئن 27 جلب کرد نزدیک به 1000 نفر بود و فقط دومین رویداد بزرگ در نوع خود به شدت لاتین محله Maryvale.

این رویداد برای اولین بار برگزار شد 20 ژوئن توسط بخش خصوصی تامین می شود برابری بهداشت و درمان بنیاد درو انتقاد زمانی که مقدار جمعیت بزرگتر از حد انتظار نشان داد و برخی از مردم منتظر تا زمانی که 13 ساعت است. برگزار شده بود تصمیم گرفت تا در آن بدون ملاقات.

‘œIt نشان می دهد که وجود دارد در دسترس نبودن از تست در صورت وجود این نوع از تقاضا,’� گفت: فروتن مدیر اجرایی آریزونا عمومی انجمن بهداشت و رئیس سابق وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی.

برابری سلامت سخنگوی Tomás LeÃ3n اذعان کرد که ‘œwe واقعا غرق” � زمانی که بسیاری از خود نشان داد تا برای دور اول. نتایج حاصل از این رویداد در حالی که ناقص نشان داد که حدود 24 درصد از آزمایشات مثبت بود, او گفت:. آریزونا مثبت رای ایالت افزایش یافته است به 25.9 درصد از یکشنبه هفته گذشته که بالاترین در کشور با توجه به COVID پیگیری پروژه.

این صحنه بیشتر منظم یک هفته بعد پس از تساوی سلامت دو برابر کارکنان و بینی سواب و حاضر به پذیرش افراد بدون قرار ملاقات.

آریزونا مقامات پس متعهد به افزایش تست سایت به خصوص در Maryvale و دیگر مناطق غرب و جنوب ققنوس است که بیش از 80% لاتین. تست سایت نیز کمیاب در بخشی از شهر که در آن برخی از محله ها بیش از 15 درصد ،

‘œWe نیاز به تست های بیشتر و ما نیاز به بهره وری بیشتر در اطراف, آزمون,’� آریزونا دولتی mlb گفت: در اواخر ماه ژوئن. ‘œNo یکی باید صبر کنید ساعت ها و ساعت ها برای آزمایش به انجام شده است.’�

اما از یکشنبه آریزونا بود 38th در میان همه کشورها برای تعدادی از آزمایشات انجام شده با نتایج هر 1000 نفر, با توجه به بنیاد خانواده کایسر.

مانند سیاه و سفید, مردم, Latinos نرخ بالایی از مشکلات سلامتی مانند دیابت است که آنها را بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس. و آنها اغلب زندگی در گروه خانواده است که این ویروس راحت تر به گسترش است.

کارمن Heredia, مدیر عامل شرکت, Valle del Sol سلامت جامعه گفت: تمام اعضای خانواده از 20 به تازگی در زمان استفاده از تست در کوچک لاتین و بومی شهر گوادلوپ مرز ققنوس.

کارلوس Sandoval, 45, گفت: تمام خانواده خود نیاز به تست پس از قرار گرفتن در معرض خود را به 65 ساله و پدر که COVID-19 و مستعد به دلیل پیوند کلیه از شش سال پیش. مادر خود را آزمایش مثبت اما ندارد, علائم است.

به عنوان Sandoval منتظر به آزمایش می شود اواخر ماه گذشته پدرش اکسیژن در بیمارستان. پدر خود را نیز به نام کارلوس درگذشت ژوئن 30.

خانواده هرگز تصور COVID-19 خواهد آنها را لمس کرد.

‘œWe اسپانیایی, باور نمی کنم این ویروس بسیار مهم است تا کسی ما می دانیم که می شود آن را” Sandoval گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de