هالیوود (CBSLA) – کارخانه خنده در هالیوود را به پرده عظیم سیاه و سفید زندگی می کند موضوع نقاشی دیواری بعد از ظهر سه شنبه تجلیل از کسانی که جان خود را از دست به خشونت پلیس.

خنده کارخانه در هالیوود کالیفرنیا در ماه ژوئن سال 2020 است. (CBSLA)

148-نقاشی دیواری پا راه اندازی شده توسط لس آنجلس عضو شورای شهر David Ryu است که ادعا می شود بزرگترین در کشور پرداخت ادای احترام به پل.

“این نقاشی دیواری است که در خیابان های مهم برای هنرمندان به وجود چالش های اجتماعی در یک مکان و موثر راه را از طریق لنز از تجارب خود را” خنده مالک کارخانه جیمی Masada گفت.

آن ایجاد شد و توسط پنج, سیاه, هنرمندان: Alexandra Allie بلیسل آماندا فرل حال نوح Humes, PeQue قهوه ای و Shplinton.

رونمايي برگزار خواهد شد در 1 p. m. در گوشه ای از بلوار غروب آفتاب و لورل خیابان.

خنده کارخانه به عنوان یک منطقه عملیات برای تعداد قابل توجهی سیاه زندگی ماده و زنان منجر حوادث بیش از دو ماه گذشته مقامات شرکت گفت: با هزاران نفر از مردم با تجمع در خارج از باشگاه در خیابان های هالیوود برای تماس برای تغییر فراهم برابر عدالت و قانون برای همه آمریکایی ها است.

در اواسط ماه ژوئن یک نقاشی دیواری به مناسبت هر دو سیاه و سفید زندگی می کند و ماده تجاوز حرکات نقاشی شده در هالیوود بلوار بین خیابان کوهستانی و نارنجی درایو.

کلمات “همه سیاه و سفید زندگی موضوع” رنگ شد پیش از گسترده ضد نژاد پرستی مارس در ژوئن 14, که آورده دهها هزار نفر از مردم در راهپیمایی همبستگی با جامعه تجاوز به فراخوان عدالت برای جامعه و مردم.

نقاشی دیواری شامل رنگ های رنگین کمان پرچم و فراجنسیتی غرور پرچم.

شهرستان خدمه شروع به مالش دادن کردن نقاشی دیواری قبل از L. A. عضو شورای میچ O’Farrell دستور داد آنها را متوقف کند. او سپس به معرفی یک حرکت برای ایجاد یک دائم فضای بزرگداشت 14 ژوئن اعتراض.

(کپی رایت© 2020 CBS پخش Inc. تمام حقوق محفوظ است. شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de