مارس ممکن است در کوتاه مدت در روز – حتی در طول یک سال کبیسه – اما آن را در می خندد به عنوان برخی از جالب ترین مردم در کشور وزش طریق کلرادو. از باشگاه ها و کارخانه های لبنی به تئاتر سالن دنور (همراه با بقیه دولت) وزوز با کمدی استعداد. لذت بردن از بازگشت مورد علاقه برایان ریگان و جورج لوپز, تازه ضرب ستاره مانند میشل گرگ و ماتئو خط و nerd-دوستانه زندگی می کنند نسخه های Mystery Science Theater 3000 و این دسته علف و غیره پادکست. مهم نیست که خنده دار شما, اجازه دهید این لیست بود راهنمای خود را به chortling طریق بعد از 29 روز. نگه داشتن خواندن برای ده تا از بهترین کمدی را نشان می دهد در کلرادو این فوریه.

Brian Regan
فوریه 7 به 8, 7:30 و 9 بعد از ظهر
برترین تئاتر
$49.75 به $75

یک خوش برخورد خیط و پیت کردن با میان فرهنگی و بین نسل تجدید نظر Brian Regan است نادر کمیک کمیک است که می تواند سرگرم پدربزرگ و مادربزرگ و کودکان به طور یکسان. متخصص در deprecating, جوک صحبت می کنند که به طور مستقیم به این بیچاره دلقک درون همه ما ریگان به فروش می رساند خود را کاملا مشاهده گردد جوک با تنومند فیزیکی آغوش خود را به سفاهت و bemusement با شدت دلچسب خرس آغوش گرفتن. در حال حاضر ظاهر می شود در بهبود متمرکز طنزهای Jb و Netflix بکشد امینی/طرح mashup امینی و دور با Brian Reganاین astoundingly پرکار کمدین است که در راه بازگشت با یک تازه ساعت-به علاوه از مواد جدید به خود را دنبال کنید آخرین های ویژه Nunchucks و Flamethrowers — که فیلم برداری شده بود در دنور خود برترین تئاتر. ریگان بازگشت به پارامونت از فوریه 7 به 8, بخشی از یک ایالت دانش سطحی از ظاهر که شامل خرما در کلرادو اسپرینگز’ قله پیکس مرکز در فوریه 6, Beaver Creek را ویلر مرکز هنرهای نمایشی در فوریه 9 و آسپن حلقه در فوریه 10. بازدید Ticketmaster به رزرو صندلی و پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

تونی راک
فوریه 7 تا 9 7:30 و 9:45 p. m.
دنور تریک
$17

شروع یک حرفه ای در standup comedy آسان نیست. اما جعل خود را در مسیر حرفه ای که خود را برادر بزرگتر یکی از مهمترین جهانی تحسین کمیک در تمام دوران است یک چالش منحصر به فرد است که Chris Rock بچه برادر تونی سنگ است غلبه با خود نمایی می کنند. پس از تبدیل در یک سری از standout بر عملکرد نشان می دهد مانند زندگی در آپولو — نشان می دهد او رفت تا میزبان برای B. E. T. — Comedy Central Presents و همه Def کمدی, سنگ فرود یک نقش برجسته در فیلم پرفروش فکر می کنم مثل یک مرد و فرض تشریفات گمرکی بازی دوستیابی. او را برمی گرداند به دنور تریک برای پنج خشن نشان می دهد که اثبات استعداد می کند در واقع اجرا در خانواده است.

نسبت کمدی ارائه: Chris Fairbanks
چهار شنبه, فوریه 12, 8 p. m.
نسبت Beerworks
رایگان

جشن پنج سال از quaffs و می خندد در پنجمین سالگرد نسبت Beerworks یکی از دنور کمدی ترین-حمایت کارخانه های لبنی. راه اندازی به یک آخر هفته طولانی رازک و hurrahs با ویژه نسبت کمدی ارائه کریس Fairbanks بالا دشت جشنواره فیلم کمدی مورد علاقه است که به نظر می رسد در کانن, Comedy Central Stand-Up ارائهو زنده جیمی کیمل. میزبانی محلی نشاط-mongers مت Cobos و پاتریک Richardson, صف شامل همه نسبت های کمدی را به طور منظم میزبان اندرو Bueno, Lizzy Wolfson و الیوت Broder همراه با headlining اول اجرای برنامه از ژاک Reinert و کریستی Buchele. مثل همیشه پذیرش به نسبت کمدی را نشان می دهد که بدون رزرو مورد نیاز هستند و مهمانان خواهد بود نشسته در اول آمده-بر اساس اولین خدمت کرده. بررسی نسبت Beerworks’ Facebook صفحه حوادث برای اطلاعات بیشتر. نمی توانید آن را در یک پنج شنبه شب ؟ Fairbanks نیز تیتر دو دنور کمدی زیرزمینی را نشان می دهد در ایرلندی بطور دنج قرار گرفتن در شنبه 15 فوریه.

Laugh It Up at Denver's Ten Best Comedy Shows in February

از هیپ عکس

میگردند زنده: محکوم ولنتاین
پنج شنبه, فوریه 13, 8 p. m.
شرقی تئاتر
16 دلار به 20 دلار

اگر برنامهای گل-و-فانتزی-شام پارادایم روز ولنتاین برگ شما را سردتر از اواسط فوریه سپیده میگردند زنده است خود منبع ایده آل برای تعطیلات counter-برنامه نویسی. تولید کننده David Blatt پیشتاز مایل بالا نسخه از کشور زندگی می کنند پدیده و Netflix آمار جایی سرایان به اشتراک گذاری این شرم آور دست نوشته ها ریزه از نوجوان خود را در سال. از مغبون خصوصی نوشته های مجله به عشق نامه و دردناکی به صورت جدی به شعر میگردند معادن مشترک ما زهاری ترس برای طنز-addled بالغ تطهیر است. برجسته در این زندگی آمریکایی و امروز نشان می دهد, میگردند متحد سخنران و تماشاگر به طور یکسان در قدردانی است که ما شرم آور ترین سال در حال blessedly — و امیدوارم — پشت سر ما. راحت از نام تجاری و قسم خورده singletons به طور یکسان می تواند لگد کردن (و یا چشم پوشی) این فشار زمانی که میگردند زنده می گرداند در پنج شنبه, مه 13. پذیرش 16 دلار در پیشبرد و $20 روز نشان می دهد; پیدا کردن بلیط و اطلاعات بیشتر در شرقی تئاتر سایت.

Mystery Science Theater 3000 زنده
چهار شنبه, فوریه 15, 7 p. m.
Buell تئاتر
قیمت 39 دلار به $79

Hark! گزارش روز در تاریکی حسن عاقل-ترک خوردگی روبات و ناخواه فضای محدود انسان همراه است و اغلب تقلید اما هرگز تکرار métier of Mystery Science Theater 3000. یک برنامه که در ابتدا به عنوان یک شوخی در مینه سوتا دسترسی عمومی, تلویزیون, MST3K — مخفف برای انتخاب این نمایش را ملتهب و اوایل اتخاذ اینترنت پایه فن — خالق Joel هاجسون فیلم-مسخره زاییده شد شکل گیری اولیه آمار برای کمدی سنترال و Sci-Fi channel متاسفانه لغو Netflix راه اندازی مجدد و روز شکرگزاری ماراتن عماد. تاریخ هاجسون کلاغ و تام سروو زمانی که ماهواره از عشق لمس کردن در دنور به عنوان بخشی از “بزرگ فیلم قشنگ سیرک تور” یک شوخی پر گردش از طریق برخی از مهمترین تمسخر شایسته فصل در تاریخ سینمایی. بازدید دنور مرکز box-office صفحه برای خرید بلیط $39 به 79 دلار و بیشتر یاد بگیرند.

میشل Wolf
فوریه 18 به 22 زمانهای متفاوت
کمدی آثار مرکز شهر
$37

درآمد ملی عناوین تفرقه — و یا خنده دار بسته به یک چشم انداز — headlining در مجموعه که قبلا معتبر کاخ سفید به خبرنگاران شاممیشل گرگ صحبت در حقیقت به نوکران cowering در قدرت (رئیس جمهور تهمت تیز حضور نداشت) ارائه مجموعه ای به طوری سوزان که سال بعد این مراسم اجتناب کمدی در مجموع به نفع یک سخنرانی از مورخ ران News. در حالی که گرگ عملکرد باقی مانده است یک نمونه نادر از ترکیدن حزبی کمربندی حباب با تیغ تیز جوک دامنه کامل از او پیروزی امتداد فراتر از او برک آوت حاضر است. پیشین روزانه نشان می دهد خبرنگار و میزبان متاسفانه عمر کوتاه استراحت با میشل گرگاو را تحویل یک جفت از روده متلاشیکننده یک ساعت فوق العاده HBO این بانوی زیبا و Netflix را شوخی نشان می دهدو او در حال حاضر هدف قرار دادن جاده با تازه و جدید ساعت. پنج نفر از گرگ هفت محلی نشان می دهد که فروخته شده به عنوان از مطبوعات زمان; عجله به کمدی کار می کند وب سایت برای بلیط $37 و اطلاعات بیشتر.

دهم سالانه Aspen جشنواره خنده
فوریه 18 به 22 زمانهای متفاوت
ویلر خانه اپرا و سالن های همراه
30 دلار به 50 دلار

تونی اسکی شهر آسپن ثابت شده است که بعید است پرشی برای کمدی مشاغل برای چندین دهه هنوز Aspen خنده جشنواره به صخره برخورد شروع می شود. تاسیس تحت wackier (و hackier) گوشته از اسپن Laff جشنواره, جشنواره floundered در گمنامی برای اولین بار چند سال قبل از تصمیم گیری به محلی بروید و در آغوش استعداد های جدید هیجان انگیز re-شما به ارمغان می آورد سالانه جمع سوتی. جشن ده سال از slopeside کمدی زمانی که جشنواره علائم دهمین سالگرد یکی از بزرگترین editions نشده است. در حالی که خیمه ویترین از چاشنی جشنواره دامپزشکان مانند هنجار مک دونالد و Trevor Noah فروخته شده چند وقت پیش عمده headliners تنها یک جزء کوچک از جشنواره جذابیت. لذت فراوان در حاشیه این جشنواره نیز همراه با اجرای برنامه از دوم شهر ارجمند تور تریک گروه بین المللی سوپراستار Vir Das سه گانه لایحه با تیلور تاملینسون آدم ری و گرد و خاکی ذبح و یک نور افکن برای کلرادو خود نانسی نورتون – مورد علاقه های محلی که به تازگی ادعا ملی پیروزی در سیاتل بین المللی, کمدی, مسابقه بوستون و جشنواره فیلم کمدی.

این دسته علف و غیره با دیو آنتونی و گرت رینولدز
روز شنبه, مارس 21
نیومن مرکز هنرهای نمایشی
$37.50 به $75

بازگویی تاریخ عجیب و غریب ترین فصل های یک دیوانه وار تکرارشونده در یک زمان این دسته علف و غیره پادکست خنده دار و اغلب جای تعجب آموزنده گوش دادن. شرکت ایجاد شده در سال 2014 توسط دوستان و هموطنان standups دیو آنتونی و گرت رینولدز هر قسمت بر روی یک فصل از حافظهی تاریخ — معمولا قصه های “حقیقت این است که غریبه تر از داستان” انواع مختلفی مانند جنگ در برابر تخم مرغ, emus و سنجاب ها — و تلاش برای آن را به عنوان خنده دار به عنوان امکان پذیر است. در واقع این دو حفظ quips به پرواز حتی به عنوان چرم گاومیش تاریخ آنتونی ارائه مختصر و در عین حال دقیق expositional اطلاعات در حالی که به طور کلی کمتر مطلع رینولدز سازیاموسیقی زنگی با بهنگام جوک و عبارات bemusement. این دسته علف و غیره‘s فرمت نیز به آسانی سازگار برای مرحله زندگی می کنند را قادر می سازد رینولدز و آنتونی به کشتی سوار بر یک سری پرت و دور افتاده و بسیار سودآور تورهای بین المللی. یک سرزمین در دنور در پایان ماه. پیدا کردن بلیط $37.50 به 75 دلار و کسب اطلاعات بیشتر در نیومن مرکز هنرهای نمایشی وب سایت.

جورج لوپز
فوریه 21 تا 23, زمانهای متفاوت
کمدی آثار جنوبی
$45

جورج لوپز ممکن است در کلرادو کمیک های مورد علاقه — حداقل با توجه به این داده ها متریک — اما کمدین, طنزهای تلویزیونی, ستاره نویسنده پرفروش و مغبون نشان می دهد بحث میزبان است بصورتی پایدار و محکم بافته شده به پارچه از ملت است. برنده, تصویر, چشم انداز جایزه لاتین روح جایزه برای برتری در تلویزیون ملی و رسانه های اسپانیایی ائتلاف تاثیر جایزه لوپز جعلی از طریق اوایل سال کار خود را به عنوان صریح پیشگام لاتین نمایندگی در رسانه ها و انجام یک رشته از دستاوردهای تاریخی و delighting مخاطبان در سراسر جهان است. از پیوند با تلویزیونی خانواده در یک eponymous طنزهای به satirizing این حماقت از سیاست مدرن در آخرین ویژه دیوار, لوپز یک طنز از انبوه که مدیریت می تواند فقط به عنوان فوتی و فوری هنگامی که او را در میزبانی یک بازی نشان می دهد به عنوان زمانی که او را از بین بردن کلیشه های از طریق کاملا مشاهده جوک. اتمام کمدی آثار جنوبی وب سایت خرید بلیط 45 دلار و بیشتر یاد بگیرند.

Matteo لین
فوریه 27 تا 29 زمانهای متفاوت
کمدی آثار مرکز شهر
15 $به $23

Matteo لین ممکن است طرف splittingly خنده دار و devilishly خوش تیپ اما این کمدین را زیاده از استعدادهای پایان ندارد وجود دارد. او همچنین شش زبان صحبت می کند و رنگ و آواز می خواند اپرا, مدل پنگوئن Clothing Co. و به طور مداوم به دست آورد تحسین برای خود کاباره عمل Streisand در بن Soir. لین آخرین ویژه در میان Netflix بکشد کمدی صف سری به شرح زیر انجام حرفه ای با standout اواخر شب اجرای برنامه در این اواخر نشان می دهد با استفان کلبرت و اواخر شب با Seth Meyers, همراه با تکرار نقش در نشان می دهد مانند توفنده و Will & Grace. در حال حاضر در میان شرکت ایجاد یک انیمیشن کمدی با باب کشیدن ملکه و ظاهر می شود در همه جا تجاری برای درجه دئودورانت لین حرفه ای در حال افزایش است. همین حالا شانس خود را برای حفظ این یکی از یک نوع استعداد او قبل از فارغ التحصیلان از باشگاه های کمدی به سینما; بازدید از آثار کمدی سایت برای دریافت بلیط های 15 $به $23 و پیدا کردن اطلاعات بیشتر.

آیا شما یک کمدی رویداد شما می خواهید Westword به دانستن در مورد ؟ ارسال اطلاعات به editorial@westword.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net