جزیره کانگورو لذت بردم بسیار مورد نیاز شب خاموش – اما آن را قطعا باز برای کسب و کار.

این پیامی است که این Adelaide Fringe هنرمندان می خواهید برای به اشتراک گذاشتن پس از سرگرم کننده بیش از 1500 جزیره ساکنان در باغ جشن و سرور در جزیره کانگورو.

در تقویت روحیه برای کی 10 کمدی و محل عمل از حاشیه باغ های عجیب و غریب به وجد اهدا وقت خود را به انجام در جشن و سرور در Kingscote باشگاه فوتبال سه شنبه شب ،

این خط به بالا از اعمال شامل تام Gleeson, فرانک Woodley, نینا اویاما, هارلی Breen هیث فرانکلین هلی کوپتر Dilruk Jayasinha, پرستار, Georgie کارول مارکوس اعتراض Werk آن و برنج میمون.

“در زمان bushfires من احساس کاملا متزلزل شد و از جان گذشته برای پیدا کردن یک راه برای کمک به” فرانکلین گفت. “من گفت: بله راست دور … از آن شده است بسیار آسان برای انجام کاری مثبت است.”

همه سنین نشان می دهد آزاد بود به همه کی ساکنان که در ادامه به بازسازی پس از ویرانگر bushfires.

ایده برای جشن و سرور به دنبال یک رویکرد از مخلوط 102.3 مارک Soderstrom و ارین فیلیپس به باغ co-مدیر میشل Buxton.

What's on at Adelaide Fringe 2020

آدلاید مدیر جشنواره هدر Croall به ما می گوید که چگونه آنها در حال جشن Fringe سال 60 چه جدید و برخی از مشاوره برای تایمر اول.

مربی با یک عشق خاص برای جزیره جام

جزیره کانگورو جام کارناوال دارای جایگاه ویژه ای در قلب Normanville مربی دنیس o’leary.

و آن را بیش از این مسابقه است که او به عقب بر گردیم هر سال است.

“کی جام شده است یک بیت از یک موسسه برای ما” اولری گفت. “آن بوده است که ما تعطیلات خانواده برای بهترین بخشی از 20 سال و من به اندازه کافی خوش شانس است که ما تا به حال یک بیت از موفقیت با اسب وجود دارد در طول راه.”

عظیم کشور جام حامی برنده دو از گذشته سه فنجان. او برنده با تهدید قرمز در سال 2018 قبل از جدول حکمت ادعا کرد که سال گذشته از ویژگی های.

اولری گفت: شنیدن داستان از وحشتناک bushfires سوخته بیش از 200 ، 000 هکتار و تخریب نزدیک به 100 خواص به حال دشوار است با توجه به ارتباط قوی به کی.

“من بسیاری از دوستان خوب در این جزیره و شنیدن داستان از خرابی شده است بسیار سخت” اولری گفت. “کشاورزان در این جزیره باید زندگی خود را صرف ایجاد کسب و کار خود را دام و شنیدن سهام اعداد از دست رفته واقعا سخت به شنیدن. آن بوده است وحشتناک.”

Normanville trainer Dennis O'Leary has won plenty of big races but loves the Country Cup Canrivals and is a regular to Kangaroo Island, having won the past two and during his career and will be back again in 2020. Picture: Tait Schmaal
media_cameraNormanville مربی دنیس o’leary موفق به کسب مقدار زیادی از نژادها را دوست دارد اما این کشور در جام Canrivals و به طور منظم به جزیره کانگورو داشتن برنده گذشته و در طول زندگی حرفه ای او خواهد شد و دوباره در سال 2020 است. تصویر: Tait Schmaal

اما o’leary گفت: آن را دلگرم کننده به شنیدن چگونه بسیاری از مردم آماده را زیارت به کی آخر این هفته. جمعیت عظیمی از نزدیک به 4000 است که انتظار می رود در روز شنبه از 2800 سال گذشته با نزدیک به 500 عمومی-پذیرش بلیط در حال حاضر به فروش می رسد.

“هر کس من شده اند صحبت کردن در ماه گذشته و یا می گوید که آنها در حال رفتن به جام در این سال” اولری گفت.

“این برای تلفن های موبایل مانند آنها در حال رفتن به در یک روز.

“این همیشه یک روز بزرگ و بزرگ چیزی برای جزیره کانگورو اما در این سال است که به صورت کاملا ویژه با بسیاری از افرادی که مایل به رفتن است و صرف پول خود را وجود دارد که واقعا کمک خواهد کرد جامعه است.” اولری است دوباره برنامه ریزی را در یک تیم بیش از دو روز کارناوال و امیدوار است جدول عقل می تواند خود را در جام اسب دوباره این سال است.

“ما تا به حال چند چیز اشتباه است با او در این فرآورده ها اما امیدوارم او ممکن است آن را بیش از برای جام” اولری گفت.

“من به دنبال در نظر گرفتن تهدید سرخ برگشت اما من مطمئن هستم که او می خواهم برای رفتن به اندازه کافی. من سابق(تونی) McEvoy, اسب, نظریه ریسمان که من امیدوار بودم ممکن است قادر به اندازه گیری می شود و یک جام اسب اما او یک لمس ناامید کننده برای اولین بار در Strathalbyn روز دیگر.

“من فکر می کنم ما باید در مورد پنج دونده بیش از دو روز. من یک زن و شوهر از اسب را از طریق آمدن که من امیدوار خواهد بود آماده به سر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im