لورا McKowen در اعتیاد به بازیابی و ما خوشبخت ترين

لورا McKowen یک نویسنده و سخنران و…و همچنین الکلی نقاهت است که این موضوع گفت: نوشتن و صحبت کردن. و هنگامی که McKowen به ارمغان می آورد کتاب جدید خود به پاره پوشش برای بحث و گفتگو و امضای آن خواهد شد چیزی از آمدن به خانه برای او. McKowen مطرح شد در قلعه سنگ و فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی کلرادو در رشته بازاریابی…و اعتیاد به الکل.

ما با صحبت McKowen در پیش از بازگشت به خانه در مورد ظاهر خود را بهبود نوشتن خود را و چگونه او آمد برای پیدا کردن شادی در اعتیاد است.

Westword: شما در حال آوردن کتاب خود ما Luckiest به پاره پوشش در 5 مارس. آنچه شما باید انجام دهید برنامه ریزی شده برای این رویداد و نحوه خاص است که آن را قادر به انجام آن در محل شما یک بار به نام خانه?

لورا McKowen: من از خواندن کتاب و صحبت کردن با دوست و همکار نویسنده آنی فضل پس از آن و پس از صحبت با این جمعیت در Q&A. آنی و من هر دو رو هوشیار در اطراف همان زمان, و آن را واقعا خاص به تأمل در این مسیر با او. آن را فوق العاده ویژه برای بازگشت به جایی که در آن بزرگ شدم پس از آن چنان بافته شده به این کتاب و داستان من.

هر خاص خاطرات پاره پوشش زمانی که شما در کلرادو زندگی می کردند?

من استفاده می شود به سرگردان در اطراف محل Cherry Creek برای ساعت. آن را برای اولین بار “مورد علاقه فروشگاه کتاب” و من به یاد داشته باشید فقط گم شدن در آن وجود دارد پدیده هنگامی آشکار شد بیش از کتاب, لمس کردن برآمدگی. هنوز هم وقتی که من فکر می کنم در مورد یک شاعرانه فروشگاه کتاب, من فکر می کنم که یکی از.

بحث کمی در مورد عنوان کتاب — آن چیزی است که یکی ممکن است انتظار می رود با توجه به موضوع اعتیاد.

زمانی که من در مواجهه با گرفتن هوشیار من فکر کردم مردم است که می تواند نوشیدنی “به طور معمول” تنها خیلی خوش شانس. من واقعا اعتقاد متانت شد پایان همه چیز برای من: پایان یک زندگی اجتماعی عشق زندگی, کار و زندگی است. وجود دارد یک نقطه خیلی زود زمانی که من تخمگذار با دختر من یک شب. او خواب بود و من گریه شده بود. من احساس یک شیفت چرا که به عنوان مشکل چیز احساسی من خوب بود. من امن بود. دختر من امن بود. ما خواب بودند در پاک کردن ورق و من نیست و نمی تواند بیش از صبح روز بعد. من فکر کردم این همان چیزی است که من بوده ام تعقیب در طول این تجربه مستقیم زندگی است. قادر به احساس چیزی به طور کامل به واقعا لمس چقدر دوست داشتم دختر من به احساس عزت در مورد آنچه که من انجام شده بود. من فکر کردم من خوش شانس هستم. ما خوشبخت ترين. من پست شده چیزی به Instagram با آن کلمات و آن گیر کرده است.

من واقعا معتقدم که کسانی از ما که به تماس از خواب بیدار به زندگی ما — هر آنچه که ممکن است از طریق اعتیاد و یا در غیر این صورت — در حال خوش شانس ترین از همه است. ما برای پیدا کردن که ما واقعا در حال تبدیل شدن به صمیمی تر با زندگی سپاسگزار برای همه چیز خوب چون ما شده است را از طریق جهنم.

مقدار زیادی از مشاوره در این کتاب می رود در برابر برخی از سنتی “قوانین” برای بازیابی. دو به ذهن می آیند: به شما توصیه در برابر تعریف خود به عنوان یک معتاد و شما نیز به مردم اجازه برای “forget forever.” هر دو از کسانی که همه چیز به من اعتصاب به عنوان تضاد به گفتن AA رویکرد است. شما می توانید کمی بحث در مورد این تفاوت ؟

من فقط فکر نمی کنم این برچسب ها بسیار مفید است. هیچ کس می شنود کلمه “معتاد” یا “الکلی” و فکر می کند چیزی مثبت و یا حتی خنثی است. این کلمات را با خود حمل کل داستان و معمولا بسیاری از قضاوت و شرم آور است. به نظر من اعتیاد چیزی است که من تجربه کرده اند اما این درست نیست که من هستم. همچنین به برچسب آن را به نظر می رسد مانند اعتیاد چیزی است که متعلق به تنها تعداد کمی از مردم که در آن ساخته شده است در بخشی از شرایط انسانی است. در حالی که هر کس نمی خواهد تجربه اعتیاد به الکل مثل من همه ما به چیزی معتاد است.

فراموش نکنید که برای همیشه لطفا برای است که در واقع کاملا در خط با الکلی های گمنام را پند و موعظه “یک روز در یک زمان.” من در بر داشت که کلمه “برای همیشه” من با چنین ناامیدی در آغاز چون من فقط در یک محل به تصور بقیه از زندگی من بدون الکل است. بنابراین من فقط به خودم قول داده من نمی نوشیدن آن روز و آن شد. آن بود که کوچکترین تغییر است اما این تغییر همه چیز برای من چرا که آن را نگه داشته و من در این لحظه. همه ما همیشه در حال انجام کاری است که ما انجام می دهند در حال حاضر.

حتی شما یافت نشد AA شود مفید است ؟ آیا شما هنوز هم حضور در جلسات و یا این کتاب خود را تبدیل به ادامه بهبود روند ؟

مردم در AA زندگی من را نجات داد در ابتدا کاملا و به اعتقاد من مراحل ارائه یک روند قدرتمند از کشف خود و شفا. من در مورد نوشت: من تا حدودی پیچیده ارتباط با AA در این کتاب چون من می خواهم مردم بدانند که می توان آن را پیچیده — که بسیاری از چیزها در زندگی هستند و این خوب است. من واقعا از حضور در جلسات بسیار دیگر چون خیلی از زندگی من متصل است به بازیابی از طریق کار من است. من به شدت اعتقاد در سرویس های پیام از بهبودی و در حفظ یک زندگی معنوی و روحانی که از اساس AA. من یاد گرفتم کسانی که همه چیز وجود دارد و عملکرد آنها, حتی اگر من واقعا یک عضو فعال در هر se.

چه شده است تعجب آور ترین قسمت خود به خود بهبود ؟

که من همیشه فکر می کردم زندگی من خواهد بود در هوشیاری. حتی زمانی که همه چیز سخت — از آنجا که زندگی می تواند سخت آن است که به مراتب بزرگتر و به مراتب زیبا تر از من می توانست تا کنون تصور است.

و چه شده است, شگفت انگیز ترین چیز در نوشتن این کتاب تور با آن و صحبت کردن به مردم ؟

فقط در چگونه جهانی ما درد است. در حالی که من صحبت شده است برای بسیاری از افرادی که هوشیار هستند و یا تلاش برای به دست آوردن هوشیار نیز وجود دارد بسیاری از کسانی که خواندن و طنین انداز با کتاب من که تا به حال هرگز یک مشکل مصرف الکل است. ما همه در جستجوی همان چیزهایی که ما همه می خواهم برای اتصال و دوست و معنا در زندگی ما است.

کتاب یا فیلم به تصویر می کشد اعتیاد: که با این نسخهها کار آیا شما فکر می کنم می آیند نزدیک به خود را تجربه ؟ آنهایی که حقیقی ترین حلقه?

نوشیدن: A Love Story توسط کارولین نزدیک است که هنوز هم محبوب ترین اعتیاد خاطرات. او پس دقیقا اسیر احساسات و عواطف از اعتیاد و هوشیار به عنوان یک زن. این اچ به قلب من. یکی دیگر خاموشی توسط سارا Hepola. او با هم بافت تم از کار زندگی, جاه طلبی, به دنبال عشق, بدن, مسائل و روابط بین زنان و الکل است. این بسیار عالی است. من یک فیلم, فرد, اما قلب دیوانه یکی که کاملا غرق من.

شما زندگی می کنند در بوستون در حال حاضر اما شما در بزرگ قلعه سنگ و رفت به CSU. چه بخش هایی از کلرادو آیا شما فکر می کنم تغذیه اعتیاد خود را که آیا شما در پیدا کردن سالم ترین و/یا درمان?

جذاب سوال. من به راحتی می تواند می گویند رفتن به کالج در CSU تغذیه اعتیاد من چون مانند بسیاری از مدارس این شد یک حزب بزرگ مدرسه. همه نوشیدند. اما من نمی دانم که این واقعا عادلانه بیانیه آن را به عنوان خاص به کلرادو — آن را فقط کالج فرهنگ است.

عمدتا زمانی که من فکر می کنم کلرادو من تصویر زیبایی, باز بودن تابستان طوفان کوه. قلعه سنگ نبود به خصوص هیجان انگیز محل به رشد اما آرام و حومه و دوستانه است. پیدا کنم رفتن به کنسرت در سنگ قرمز بود و تقریبا تجربه معنوی در حال اجرا در شستشو و فقط وجود دارد با کسانی که در کوه ها به عنوان پس زمینه احساس شفا به من.

لورا McKowen بحث خواهد شد و ثبت نام ما خوش شانس ترین, در 7 p. m. روز شنبه, مارس 5 در پاره پوشش 2526 شرق, Colfax, خیابان. برو به وب سایت برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>