مسا, Ariz. – با ضربه-سرقت جلب و 19 پاس گل در کمتر از یک فصل و نیم به دفاع از اوکلند مرکز fielder رامون Laureano به دست آورده توجه است.

Laureano led اوکلند دو و میدانی با .288 طور متوسط پنبه حلاجی شده در سال گذشته اگر چه shin آسیب که در کنار او برای بیش از یک ماه او را از تبدیل شدن به یک مقدماتی. او در 24 homers., 67 RBIs, 29 دو و 10 خود کمک – همراه با AL-بالا هفت خطاها و 123 strikeouts در 434 در خفاش.

                                                                                                                                                                                                                       

‘œI به سرعت یاد گرفته و من اوایل تنظیمات در دفاع و ضربه’� Laureano گفت: صحبت کردن در اسپانیایی. ‘œBut هنوز هم وجود دارد اتاق را برای ادامه بهتر. وجود دارد خوب و برخی بد است در سال 2019 و آنچه اتفاق افتاده است و در حال حاضر من با تمرکز بر یک فصل جدید و کمک به این تیم به مسابقات جهانی است.’�

25 سال دفاع خود را به دست آورد بیشترین توجه. او سه پاس گل در چهار بازی از سری بازی برابر Boston Red Sox.

Laureano گفت: این فرصت به او داده شده است به بازی به طور منظم است که در نتیجه از کار سخت و انجام چیزهای کوچک برای کمک به این تیم است. او فکر می کند که یک به یک حق رای دادن است که همیشه کمک می کند تا بازیکنان جوان توسعه است که منجر به متوالی 97-برنده فصل و وحشی-کارت اسکله.

‘œIt خوب او را ببیند. او یک لبخند بر روی صورت خود را و او را مشتاق به بازی بیس بال,’� اوکلند مدیر باب ملوین گفت. ‘œVery به ندرت آیا شما پیدا کردن یک مرد که می شود به لیگ های بزرگ و او را به عنوان خوب به عنوان او تا به حال برای رفتن به. فقط دانستن اینکه چگونه او را از رفتن به, تن به تن, ساخت تنظیمات برای که او توانایی به پایان راه دو بازیکن. جلوگیری از هر گونه مسائل مربوط به سلامت شدن بیش از 500-در-خفاش ها در این سال او به استفاده از این است که فقط با تجربه به تنهایی.’�

یادداشت: این یک محل باشگاه وانجمن شکست در با صدای بلند تشویق ملوین گفت: زمانی که او به این تیم گفت که دیرین مدیر توسعه بازیکن کیت Lieppman است که به حق رای دادن سالن از شهرت. Lieppman ویژه مشاور در مقابل دفتر است که در 50 خود را در فصل با این سازمان شده است و یک بازیکن مربی و جزئی league manager. ‘œI فکر می کنم او با نفوذ ترین مرد شاید در اوکلند در این تاریخ به عنوان دور به عنوان توسعه از بازیکنان در اینجا’� ملوین گفت. ‘” ملوین گفت که او خواهد شد با تمرکز بر دوم-پایه رقابت میان فرانکلین Barreto, خورخه متئو و شلدون Neuse و احتمالا تونی کمپ.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im