الاییواسدی جلسه هیئت مدیره تساوی جمعیت زیادی در بحث بیش از بودجه مدرسه نیروی پلیس

لس آنجلس (CBSLA) — یک جمعیت بزرگ فرود در لس آنجلس Unified School District مقر شنبه به استدلال می کنند و در مقابل بودجه از منطقه مدرسه نیروی.

لس آنجلس مدرسه اداره پلیس بزرگترین مستقل اجرای قانون غذا به یک مدرسه در منطقه کشور است. سال گذشته آن را در پاسخ به بیش از 100 ، 000 تماس در سال گذشته که شامل تهدید به جرم تیراندازی سرقت تجاوزات جنسی و منازل به قصد سرقت. آنها نظارت 1,300 سایت ها و بودجه با حدود 1 درصد از بودجه منطقه یا 70 میلیون دلار.

LOS ANGELES, CALIFORNIA – ژوئن 23: Black Lives Matter-لس آنجلس حامیان اعتراض در خارج از Unified School District دفتر مرکزی تماس بر روی تخته, آموزش و پرورش پال خواستار قطع بودجه دولت مدرسه پلیس در 23 ژوئن 2020 در لس آنجلس ، تظاهرکنندگان می خواهند بودجه در حال حاضر صرف شده در دانشگاه پلیس را مجددا اخذ شود دیگر دانشجو-خدمت اولویت است. (عکس از ماریو تاما/گتی ایماژ)

اما پس از مرگ جورج فلوید موجب سراسر کشور تظاهرات و افزایش تماس برای نشان می دهد پلیس در بودجه به بهداشت روانی و خدمات اجتماعی منطقه اتحادیه معلمان و سیاه زندگی توجه فعالان در تماس هستند در این منطقه به انجام به دنبال کت و شلوار. و آنها را به پشتیبانی در انجمن آموزش و پرورش — boardmember مونیکا گارسیا پیشنهاد کرده است برش مدرسه بودجه 90% توسط 2024. این یکی از سه پیشنهاد خواهد شد که برای بحث در نشست روز سه شنبه.

سرپرست Austin Beutner نیز نشانه برخی حمایت ها در این جهت است. هفته گذشته گفت: نیروی انتظامی خواهد بود بخشی از یک منطقه گسترده ای بودجه, بررسی و از سوی هیئت مدیره برای پایان دادن به استفاده از اسپری فلفل و کاروتید دارد در مدارس.

“من نگران هستم با overpolicing از دانش آموزان ما. من نگران هستم که پلیس در حال تامین و جایگزینی پرستاران ما ما مشاوران ما روانشناسان اجتماعی ما کارگران و ما می دانیم که نیازهای برآورده نشده” فعال Davona ویلیامز گفت.

(اعتبار: CBS)

اما مدرسه افسران پلیس در حال ایستاده و نه بی سر و صدا. یک گروه بزرگی از لس آنجلس مدرسه افسران پلیس و حامیان معترضان از یک شب برای اولین بار برای رسیدن به هیئت مدیره جلسه صبح روز سه شنبه.

“این منطقه را تبدیل پشت خود را بر ما و ترک همه ما را به قطع و تنها با برچیدن ما آژانس” مدرسه افسر پلیس نستور گونزالس گفت. “ما باید کار جمعی و آمد تا با واقعی راه حل های ملموس و نه فقط قرار دادن ایمنی را کنار بگذارند. ایمنی باید شماره 1 برای بچه های ما.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de