الاییواسدی مدیره رای به کاهش دانشکده پلیس در بودجه $25M

لس آنجلس (CBSLA) — لس آنجلس Unified School District هیئت مدیره رای گیری شنبه شب به منظور کاهش دانشکده پلیس با بودجه 25 میلیون دلار یا 35 درصد است.

اصلاح بودجه منطقه گذشت 4-3 با رئیس جمهور مونیکا گارسیا, معاون رئیس جمهور, نیک Melvoin و اعضای هیئت مدیره جکی گلدبرگ و کلی Fitzpatrick-Gonez رای گیری به نفع. اعضای هیئت مدیره جورج مک کنا اسکات Schmerelson و ریچارد Vladovic رای دادند در برابر این آیتم استفاده کنید.

کاهش گنجانده شد در هیئت مدیره تصویب منطقه را به طور کلی $8.9 میلیارد دلار بودجه که سرپرست Austin Beutner خطاب, در بیانیه ای.

“این بودجه نشان دهنده تعهد ما به انجام همه ما می توانیم برای کمک به دانش آموزان در ادامه به یاد بگیرند در حالی که برخورد با تاثیر از این بیماری همه گیر” او گفت:. “ما انتظار داریم که این موقت بودجه نیاز به تجدید نظر در زمانی که دولت را فراهم می کند به روز رسانی مدرسه بودجه اطلاعات بعد از این سال است.”

الاییواسدی مقامات گفتند که انتظار می رود به ایجاد تنظیمات به بودجه تصویب شده به عنوان سطح دولت و بودجه فدرال کالیفرنیا بزرگترین مدرسه منطقه می توانید انتظار واضح تر می شود.

$25 میلیون خواهد بود منحرف به دیگر برنامه های مدرسه برای پشتیبانی بهتر دانش آموزان به خصوص دانش آموزان از رنگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de