الاییواسدی اصول کارکنان بازگشت به مدارس برای شروع به آماده شدن برای سال تحصیلی جدید

لس آنجلس (CBSLA) — الاییواسدی کارکنان باید گزارش بازگشت به مدرسه سایت پنج شنبه به شروع به آماده شدن برای مجازی شروع سال تحصیلی جدید.

یک یادداشت فرستاده شد به اصول و اداری کارکنان جمعه جزئیات این روش در مورد بازگشت به دانشگاه در روز گذشته ، معلمان شامل نمی شد در میان کارکنان دستور برای بازگشت به مدارس.

یک الاییواسدی سخنگوی گفت: کارکنان بازگشت به مدرسه در این زمان هر تابستان برای شروع آماده سازی ثبت نام بسته های اطلاعاتی و دیگر کار پیش از سال تحصیلی جدید.

این یادداشت گفت که تمام محل های کار شده اند به طور کامل بررسی و تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE و کیت تحویل داده شده بود به همه مدرسه سایت. کسانی که کیت شامل سپر چهره های یکبار مصرف ماسک صورت و ضد عفونی کننده دست. روشن پلاستیکی سپر برای جلو شمارنده وارد خواهد شد طی دو هفته آینده.

کارکنان با شرایط بهداشتی اساسی هر کسی که مراقبت برای کسی که با یک بیماری زمینهای و کسانی که مراقبت از کودکان آموزش داده شد به بحث در مورد شرایط با سرپرستان خود را به تعیین اگر کار خود را می تواند از راه دور انجام می شود.

الاییواسدی مدارس بسته شده اند پس از اواسط ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با توجه به تابستان و افزایش عفونت در سراسر شهرستان و دولت سرپرست Austin Beutner می گوید: 2020-21 سال تحصیلی آغاز خواهد شد از راه دور.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de