الاییواسدی دانش آموزان نمی بازگشت به کلاس های درس در پاییز

لس آنجلس (CBSLA) – سرپرست برای لس آنجلس Unified School District روز دوشنبه اعلام کرد که دانش آموزان نمی خواهد بازگشت به کلاس درس هنگامی که ترم پاییز آغاز می شود در ماه آینده به دلیل افزایش coronavirus موارد در سراسر Southland.

الاییواسدی سرپرست Austin Beutner گفت که ترم پاییز آغاز خواهد شد Aug. 18. اما یادگیری دانش آموز آغاز خواهد شد تنها به صورت آنلاین و بدون بازگشت دانش آموزان به کلاس های حضوری.

همراه با الاییواسدی سان دیگو Unified School District نیز آغاز ترم پاییز در قالب مجازی است. دو منطقه منتشر شد بیانیه مشترک تایید حرکت می کند.

“هر دو منطقه ادامه خواهد داد برنامه ریزی برای بازگشت به فرد در یادگیری در طول 2020-21 سال تحصیلی به عنوان به زودی به عنوان بهداشت عمومی شرایط اجازه می دهد” در این بیانیه به عنوان خوانده شده.

Beutner نیست ارائه یک برآورد با توجه به زمانی که در کلاس های حضوری ممکن است از سر گرفت.

“راه درست برای بازگشایی مدارس است به مطمئن شوید که وجود دارد یک سیستم قوی تست و تماس با ردیابی برای کاهش خطر برای همه در مدرسه جامعه” Beutner گفت: در یک آدرس ویدیویی دوشنبه.

این همه می آید پس از ایالات معلمان لس آنجلس (UTLA) اتحادیه که نشان دهنده الاییواسدی معلمان روز شنبه اعلام کرد که از 18,000 کاربرانی که در یک نظرسنجی 83 درصد رای دادند در برابر جسمی بازگشایی مدارس به دانش آموزان است. اتحادیه تحسین الاییواسدی اعلام این حرکت درست در این شرایط است.

“آن چیزی که حق نزدیک مدرسه دانشگاه و آن را درست به نگه داشتن آنها را بسته و در حال حاضر” UTLA جمهور Cecily Myart-کروز در بیانیه ای گفت. “در این صورت نگران کننده ای افزایش COVID موارد عدم بودجه لازم از سوی دولت برای باز کردن مدارس با خیال راحت و outsized خطر مرگ مواجه شده توسط طبقه کارگر رنگ واقعا وجود دارد هیچ انتخاب دیگری که قرار داده نمی شود و جان هزاران نفر در خطر است.

مدارس ایالت آغاز به کار کرد و از راه دور در اواسط ماه مارس با دانش آموزان با استفاده از برنامه هایی مانند زوم و گوگل کلاس درس برای ارتباط با معلمان خود و تکمیل دوره خود را به پایان برساند کردن 2019-20 سال تحصیلی. الاییواسدی خود را بسته دانشگاه در مارس 16.

الاییواسدی — دومین منطقه در کشور — در خدمت بیش از 600 ، 000 دانش آموزان در بیش از 1000 مدارس. آن را در مورد استخدام 75,000 مردم است.

چندین نزدیکی مناطق به نظر می رسد با تکیه به سمت ارائه به دانش آموزان یک انتخاب است. سانتا آنا یگانه در اورنج کانتی تصویب یک طرح که تحت آن دانش آموزان می تواند تصمیم بگیرد که آیا برای یادگیری صرفا به صورت آنلاین و یا تحت یک مدل ترکیبی است که در آن آنها خواهد بود در کلاس ها چند روز در هفته و دیدار با آنلاین بقیه از زمان. تحت مدل ترکیبی بیش از 15 دانش آموزان را در کلاس در یک زمان.

لاس Virgenes متحد – که در خدمت بخش هایی از کالاباساس مخفی تپه و شهرستان ونتورا – اعلام کرد یک طرح مشابه.

هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار متحده به بازگشایی مدارس در پاییز امسال با وجود افزایش coronavirus موارد هر دو در جنوب کالیفرنیا و در سراسر کشور. از طریق پنج شنبه, L. A. شهرستان گزارش شده 133,549 موارد و 3,322 مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

UTLA منتشر کرده است یک مقاله پژوهشی که جزئیات آنچه که دستورالعمل آن معتقد است باید قبل از ملاقات دانش آموزان می توانند با خیال راحت بازگشت به کلاس. آن نیز گفت: این منطقه نیاز بیشتر دولت و بودجه فدرال قادر به به طور موثر مقابله با این دستورالعمل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de