الاییواسدی صنفی معلمان رد پیشنهاد برای تدریس در کلاس های درس خالی

لس آنجلس (CBSLA) – اتحادیه که نشان دهنده هزاران نفر از معلمان در لس آنجلس Unified School District را رد کرده است یک پیشنهاد به معلمان آموزش دانش آموزان عملا از کلاس های درس خالی زمانی که سال تحصیلی رزومه ماه آینده.

ایالات معلمان لس آنجلس (UTLA) گزارش روز شنبه که آن چانه زنی تیم را رد کرد و پیشنهاد از این منطقه به آن معلمان آموزش دانش آموزان از کلاس های درس خالی.

دو طرف در حال ملاقات روزانه برای تعیین پروتکل برای چه مجازی آموزش برگزار خواهد شد هنگامی که پاییز آغاز می شود در اوت. 18.

“در حالی که ما می دانیم که برخی از اعضای ما می خواهم برای تدریس از کلاس های درس در این منطقه و در عین حال به ارائه روشن پروتکل های ایمنی و یا شواهدی که آن امن تست و فرد تجهیزات حفاظتی لازم برای کارکنان به کار از مدرسه سایت” UTLA گفت: در بیانیه ای در وب سایت خود را.

بعلاوه UTLA چانه زنی تیم نیز رد یک پیشنهاد برای یک 8:30 صبح تا 3 بعد از ظهر روز مدرسه گفت: این امر نیاز به دانش آموزان به بر روی صفحه نمایش کامپیوتر به صورت ناسالم مقدار از زمان.

“الاییواسدی پیشنهاد خواهد نیاز به یک مقدار بیش از حد از زمان روی صفحه نمایش است که سالم برای کودکان خواهد داشت مربیان حرفه ای اختیار و امر کمی زمان بسیار مورد نیاز, همکاری,” UTLA نوشت.

هنگامی که اتحادیه چانه زنی تیم و منطقه توافق بر سر مجموعه ای از پروتکل های آن ارائه خواهد شد به معلمان برای رای دادن.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom اعلام جولای 17 که مدارس دولتی و خصوصی در تمام شهرستانهای کالیفرنیا در دولت coronavirus نظارت بر لیست که شامل لس آنجلس, نارنجی, رودخانه, سان برناردینو و Ventura – شروع خواهد شد کاهش یافت ترم با آموزش از راه دور تنها با توجه به افزایش coronavirus موارد است.

به عنوان چهارشنبه, 38 شهرستانهای استان در دولت فهرست پیگیریهای خود را با توجه به تعداد COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان.

Newsom می گوید شهرستانهای باید دولت نظارت لیست برای 14 روز متوالی قبل از عمومی و خصوصی و مدارس و جسمی می تواند بازگشایی شده است.

قبل از Newsom اعلام چند مدرسه منطقه در جنوب کالیفرنیا در حال حاضر گزارش آنها شروع سال از راه دور از جمله الاییواسدی سن دیگو پاسادنا گلندیل, Long Beach, Santa Ana, و اکثر مدارس در شهرستان ونتورا.

الاییواسدی — دومین منطقه در کشور — در خدمت بیش از 600 ، 000 دانش آموزان در بیش از 1000 مدارس. آن را در مورد استخدام 75,000 مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر